More

  Aston Villa, Santiago Jimenez ile ilgilenen beş Premier Lig kulübünden biri

  Array

  gelen raporlar 90 dakika Beş olduğunu açıkla Premier Lig kulüpler, dahil Aston Villave Eredivisie’nin forvet oyuncusu Santiago Jimenez’i gözlemleyerek Avrupa çapında taraflar.

  villanın yanında, Leicester şehriVe BrentfordVe Brighton Ve Kristal Saray Oyuncuyu “yakından izleyin”. Napoli Ve Eintracht Frankfurt da ilgileniyor.

  için oynayan forvet FeyenoordBu sezon çok verimli. Her seferinde 35 maçta 17 gol atmayı başardı. Piyasa transferi.

  Bu gollerin beşi Avrupa Ligi’nde yedi maçta geldi. Bu, forvetin henüz 21 yaşında olduğu düşünüldüğünde daha da etkileyici.

  Getty Images aracılığıyla NESimages/Herman Dingler/DeFodi Images tarafından fotoğraf

  Beş Premier Lig kulübü Santiago Jimenez’i izliyor

  Görünen o ki, birçok kulüp forvete göz atmak istiyor. Bu, Gimenez’in sahip olduğu kalite ve potansiyeli doğrulamaktadır. Beş Premier Lig kulübünün Santiago Jimenez’i gözetlediğini ve birçoğunun klinik bir hedef aradığını görmek şaşırtıcı değil.

  21 yaşındaki oyuncu şu anda 9 milyon sterlin değerinde Pazar transferi. İlgilenenlerin ilgisi artarsa ​​şüphesiz bu hızla artacaktır.

  Ayrıca ülkesi Meksika’nın da dikkatini çekiyor. Jiménez, ülkesi için dokuz maçta iki gol kaydetti.

  Muhtemelen Brighton ve Villa, Ivan Ferguson ve Ollie Watkins’te zaten kaliteli kaplamalara sahip. Buna rağmen önlerinde fazla bir derinlik yok. Jimenez gibi bir imza, takımlarının kalitesini artırmaları için harika olabilir. Ligde bu takımların arkasında Palace, Brentford ve Leicester ile avantaja sahipler.

  Ciddi bir ilgi göstermeye başlarlarsa, Jimenez’in Serie A liderleri Napoli’den başka bir yere gitmesini görmek zor olurdu.

  Getty Images aracılığıyla NESimages/Herman Dingler/DeFodi Images tarafından fotoğraf

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun