More

  Artık kilidi açılmış iPhone’ları Best Buy aracılığıyla satın alabilirsiniz

  Best Buy, sattığı Apple ürünleri yelpazesini bir kez daha genişletiyor. Şirket, bugün itibariyle ilk kez kilidi açılmış iPhone’ları sattığını söylüyor, ancak yalnızca belirli modeller mevcut…

  Best Buy, tarihsel olarak, taşıyıcı ortaklıkları aracılığıyla yalnızca yeni durumdaki iPhone’ları sattı. Bu, satıcının size yalnızca belirli bir operatöre kilitli olan ve bu operatör aracılığıyla etkinleştirme gerektiren bir iPhone satacağı anlamına gelir. Herhangi bir operatörle kullanmak için kilidi açılmış bir iPhone istiyorsanız, başka bir satıcıdan veya doğrudan Apple’dan satın almanız gerekir.

  Ancak, bugünden itibaren Best Buy artık herhangi bir operatörde kolayca kullanılabilecek yeni gibi durumda kilidi açılmış iPhone modellerini satıyor. Joe Rossignol tarafından tespit edildiği üzere mevcut cihazlar arasında iPhone 12, iPhone 13 mini, iPhone 13 ve iPhone SE (3. nesil) yer alıyor. En son iPhone 14 modelleri dahil değildir ve yalnızca taşıyıcı kilidi ile satın alınabilir.

  Kilidi açılmış bir iPhone satın almanın, onu seçtiğiniz herhangi bir taşıyıcıda kullanma ve taşıyıcılar arasında serbestçe hareket etme yeteneği dahil olmak üzere birçok avantajı vardır. Ayrıca herhangi bir sözleşmeye bağlı değilsiniz ve cihazı istediğiniz zaman yeniden satabilirsiniz.

  Kilidi açılmış ve herhangi bir operatörle kullanıma hazır bir iPhone 14 istiyorsanız, Apple’ın web sitesinden satın alabilirsiniz. Ayrıca, ikinci el iPhone 14 modellerini (ve daha eski modellerini) Amazon’da önemli indirimlerle bulabilirsiniz.

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun