More

  Apple, yeni MacBook Pro ve Mac mini’nin piyasaya sürülmesini erteliyor

  Pek çok söylenti, Apple’ın bu sonbaharda güncellenmiş 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’yu piyasaya süreceğini belirtirken, bugün yayınlanan bir çift yeni rapor, durumun hiç de böyle olmadığını söylüyor. Yeni tedarik zinciri söylentisi ve yeni rapor Bloomberg Apple’ın bu yıl Mac için herhangi bir ek güncelleme yayınlamayı planlamadığını gösteriyor…

  en son versiyonunda haber bülteni Bloomberg‘S Mark Gurman, artık Apple’ın bir sonraki Mac güncellemelerini 2023’ün ilk çeyreğinde yayınlayacağına inandığını söylüyor. Söylentilere göre, içinde M2 ​​çip bulunan yeni bir Mac mini ile birlikte 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modelleri yer alıyor.

  Gorman bugünkü haber bülteninde “Apple’ın 2023 takviminin ilk çeyreğinde 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’nun M2 tabanlı sürümleri dahil olmak üzere yükseltilmiş modeller sunmayı hedeflediğini öğrendim” dedi.

  Apple’ın 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’nun M2 tabanlı sürümleri de dahil olmak üzere yükseltilmiş modelleri 2023 takviminin ilk çeyreğinde sunmayı hedeflediği ve yaklaşan macOS Ventura 13.3 ve iOS için lansmanları belirlediği söylendi. 16.3. Bu yazılım güncellemelerinin Şubat başı ile Mart başı arasında başlaması bekleniyor.

  Apple, son yıllarda nadiren Ocak veya Şubat aylarında yeni ürünler piyasaya sürdü, bu nedenle yeni Mac’lerin Mart ayının ilk yarısına kadar duyurulmasını bekliyorum. Bu, ilgili yazılımın planlanan nakliye tarihleriyle uyumlu, ancak Apple’ın bu yılki Mac Studio da dahil olmak üzere o ay içinde yeni Mac’leri piyasaya sürme geçmişi göz önüne alındığında da mantıklı.

  Bu arada, önceden güvenilir bir kaynaktan bir tedarik zinciri raporu yeux1122 Ayrıca 14 inç ve 16 inç MacBook Pro güncellemelerinin 2023 yılına kadar ertelendiğini söylüyor.

  Yeni 14 inç ve 16 inç M2 MacBook Pro modelleri piyasaya çıkmadan ertelendi .

  Bir örnek, ilgili parçalar ve tedarik zinciri programlarının gelecek yılın başlarına göre hareket etmeye başlamasıdır. Yani Kasım ayı sonunda piyasaya sürülmek yerine önümüzdeki yıl Mart ayında piyasada olması bekleniyor.

  Yeni MacBook Pro güncellemelerinin mevcut modellere çok benzer olması ancak içinde daha güçlü M2 Pro ve M2 Max yonga setleri olması bekleniyor. Apple aynı zamanda önümüzdeki yıl piyasaya çıkması beklenen ilk Apple Silicon Mac Pro’yu da test etmeye devam ediyor.

  Sonunda, 9to5Mac Yeni M2 Mac mini’nin dahili kod adının J473 olduğundan bahsetmiştim. Ayrıca sekiz performans çekirdeği ve dört verimlilik çekirdeği ile kod adı J474 olan M2 Pro çipli bir Mac mini de geliştiriliyor. Bu Mac mini modelleri, Kasım 2020’deki M1 Mac mini’den bu yana ilk uygun fiyatlı Mac güncellemeleri olacak.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba