More

  Apple Watch’ta yakılan kaloriler – bkz. Aktif, Pasif, Toplam

  Apple Watch, sağlık ve zindelik hedeflerini izlemek için harika bir cihazdır ve bunun önemli bir yönü, ne kadar enerji yaktığınızdır. Aktif ve pasif ölçümlerin yanı sıra toplam günlük kalorileriniz için Apple Watch’unuzda yakılan kalorileri nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenmek için takip edin.

  Apple Watch, yakılan aktif kalorileri takip eder ve Move halkası, günlük hedefinize göre bu ilerlemeyi gösterir. Ancak Apple Watch, pasif kalorilere ek olarak aktif kaloriler olan yakılan toplam kalorileri de izler.

  Aktif kaloriler, hareket ederek yaktığınız kalorilerdir. Negatif kaloriler, tüm gün kanepede otursanız bile, siz hayattayken metabolizmanızın yaktığı tam kalori miktarıdır. Buna bazal metabolizma hızınız denir.

  Metabolizmanızın daha iyi bir resmini elde etmek, yemek planlamasına yardımcı olmak ve daha fazlası için toplam sayılarınızı nerede göreceğinizle birlikte negatif kalorileri nasıl sayacağınıza bir göz atalım.

  Apple Watch kalori ölçümlerinizi takip edip günlüğe kaydederken, kalori verilerinizin çoğunu görmek için iPhone’unuzu kullanmanız gerekir.

  Metabolizma verilerinizi gerçek zamanlı olarak ölçmekle ilgileniyorsanız, Apple Health ve iPhone ile çalışan tam Lumen incelememize göz atın.

  Apple Watch’unuzda yakılan kalorileri nasıl görebilirsiniz — aktif, pasif ve toplam

  Apple Watch – Aktif Kaloriler

  1. Apple Watch’unuzda şuraya gidin: etkinlik uygulaması
  2. Digital Crown ile kaydırın veya aşağı kaydırın
  3. seninkini göreceksin Hareket hedefi altında yakılan aktif kaloriler
  4. Ayrıca çeşitli saat yüzlerine etkinlik komplikasyonları ekleyebilir veya aktif kalori yaktığınızı bir bakışta görmek için etkinlik saat yüzünü kullanabilirsiniz.
  Apple Watch'ta yakılan kaloriler nasıl görüntülenir, pozitif ve negatif illüstrasyon

  iPhone – aktif ve pasif kaloriler

  1. the Spor uygulaması iPhone’da daha fazla kalori verisi görmenizi sağlar
  2. Bir kez açıldı, Etkinlik Halkalarına tıklayın topun içinde
  3. Aktarım verilerinin hemen altında bir dosya göreceksiniz Günlük yakılan toplam kalori, ekranın sol alt köşesinde gösterilir.
   • Birkaç gün boyunca yakılan toplam kaloriyi görmek için ekranınızın üst kısmından başka bir gün seçin veya sağ üst köşedeki takvim simgesine dokunun.
  4. Pasif kalorilerin yakılmasını (bazal metabolizma hızı) elde etmek için aktif kalorilerinizi (“hareket” hedefi) toplamdan çıkarın

  Bu adımlar bir iPhone’da şöyle görünür:

  Apple Watch 1'de yakılan kaloriler

  Devamını oku 9to5Mac Öğreticiler:

  Apple aracılığıyla üstteki görsel

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba