More

  Apple Watch ve Fitness +, Nate’in 100 kilo verdikten sonra “daha sağlıklı, daha mutlu bir insan” olmasına yardımcı oluyor

  Apple Watch hayat kurtarır ve mesele sadece SOS aramaları yapmak ve kalp rahatsızlıklarını tespit etmek değildir. Bazen Apple Watch, aylarca süren bir fitness yolculuğu boyunca hayatını dönüştürmek için birini doğru şekilde motive eder.

  9to5Mac Okuyucu Nate Gorby, kendisini fitness ile tanıştırdığı ve son kilo verme ameliyatından sonra yolculuğunda yolunda gitmesi için motive ettiği için Apple Watch’a teşekkür ediyor.

  Mayo Clinic’e göre “Kilo verme oranı çoğu hasta için %65’tir, hastaların %85’inden fazlası başlangıçtaki fazla kilo kaybının %50’sini kaybeder ve korur.” Sağlıklı bir yaşam tarzına bağlı kalmak, başarılı bir obezite operasyonunun anahtarıdır ve hepimiz yaşam tarzını değiştirmenin köklü bir değişiklik gerektirdiğini biliyoruz. çok fazla irade gücü.

  Nate o diyor Onu yolunda tutan şey, Apple Watch’taki döngülerini kapatması ve Fitness + eğitmenlerinden aldığı motivasyonun birleşimiydi.

  “Fitness+ aracılığıyla bisiklete binme, koşu bandında yürüme, HITT ve hatta mindfulness tutkumu keşfetmeyi başardım” diye yazdı. “Bana ‘insan olduğumu bilmeyi’ öğreten bir koçla eşleşen bir tutku buldum ve çoğu gün ortaya çıkmanın en büyük engel olduğunu biliyorum.”

  Nate, “Yeni egzersiz rutinimi dengelemeye yardımcı olmak için geçen kış kilo verme ameliyatı olmaya karar verdim” diye açıklıyor. “Altı ay ileri sarın ve her hafta tamamen yeni bir insanım!”

  Nate’in Apple Watch’unun kendisini etkinleştirmesine izin verme konusundaki kararlılığı, yakın zamanda kilo verme kilometre taşına ulaşmasına yardımcı oldu: 100 kilo verdi.

  “Doktorlarım bana beklentilerinin üzerinde aylar geçirdiğimi söylediler” diyor. “Bunun için Apple Watch’a ve Fitness + ekibine teşekkür etmeliyim.”

  Tim Cook ile olan deneyimini e-posta yoluyla paylaştıktan sonra Nate, son başarısını şu şekilde tamamladı: Cevap Apple CEO’sundan: “Fitness yolculuğunuz için tebrikler!”

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index