More

  Apple Watch Stocks uygulaması: watchOS 10’da nasıl görünüyor?

  Bir dizi yerel Apple Watch uygulaması watchOS 10 ile düzeltildi, bunlardan biri Stocks uygulaması. Daha zengin bir deneyime sahip yeni bir kullanıcı arabirimi sunan, yeniden tasarlanan Apple Watch Stocks uygulamasına göz atmak için takip edin.

  watchOS 10, yeni bir pencere öğesi kullanıcı arayüzü, ruh hali izleme gibi ruh sağlığı özellikleri, yeni saat yüzleri ve Hava Durumu, Borsa, Ev, Haritalar, Mesajlar, Dünya Saati ve Nabız gibi orijinal uygulamalarla birlikte gelen yeniden tasarımlarla Apple Watch deneyiminde büyük bir revizyon sunuyor.

  Apple, watchOS 10 ile “Yeniden tasarlanan uygulamalar bir bakışta daha fazla bilgi sağlıyor ve içerikte gezinmenin ve içeriğe hızla erişmenin yeni yolları var” diyor.

  Hatırlamak için işte sadece günlük görünümü gösteren basit, karanlık temalı bir kullanıcı arayüzüne sahip watchOS 9 Stocks:

  watchOS 9 ve önceki sürümlerde Apple Watch Stocks uygulaması

  Apple Watch Stocks uygulaması watchOS 10’da nasıl görünüyor?

  watchOS 10 şu anda beta sürümünde – ancak Apple Watch’unuza yüklerseniz watchOS 9’a geçmenin bir yolu olmadığını unutmayın. Beta sürümünü yükleme hakkında daha fazla bilgiyi kılavuzumuzda bulabilirsiniz.

  • watchOS 10’da yeni Hisse Senetleri uygulamasını başlattığınızda, hisse senetlerinizin yeşil, hisse senetlerinin kırmızı ile gösterildiği bir liste görünümü göreceksiniz.
  • Yapabilirsiniz Tıkla… Sağ üst köşede, her bir hissenin fiyatının yanında fiyat değişimini, yüzde değişimini veya piyasa değerini görmek için
  • Ana stok uygulama ekranından aşağı kaydırın ve + simgesine tıklayın Daha fazla stok eklemek için
  • Yepyeni kullanıcı arayüzünü görmek için oka basın Gerçek zamanlı performansa dayalı olarak yeşil veya kırmızı bir arka plana sahiptir.
  • watchOS 10 ile, 1D’ye basın sağ üst köşesinde Gün, ay ve yıl arasında geçiş yapın performans çizelgeleri
  • Hisse senetlerine bakarken, kayıtlı hisse senetleriniz arasında geçiş yapmak için kaydırabilir veya kaydırabilirsiniz.
  • Menü görünümüne dönmek için sol üst köşedeki üç çizgi simgesine dokunun

  Yeni Apple Watch Stocks uygulamasının watchOS 10’da nasıl göründüğü aşağıda açıklanmıştır:

  Apple Watch Hisse senetleri watchOS 10 uygulaması 1

  Yeni kullanıcı arayüzü hisse senedi grafiklerini şu şekilde arar – yukarı oklar için tüm arka plan yeşile döner:

  Apple Watch Hisse Senetleri watchOS 10 uygulaması 2

  Unutulmaması gereken bir nokta, ay veya yıl görünümüne geçtiğinizde, görüntülenen fiyat ve yüzde değişimi tüm gün en altta kalır.

  d/a/y görünümünden oklarınıza hızlıca dokunabilir veya yukarı veya aşağı kaydırabilirsiniz. Ok aşağıdayken kırmızı kullanıcı arayüzü şu şekilde görünür.

  Apple Watch Hisse Senetleri watchOS 10 3

  Liste görünümünün en altına gidip + simgesine dokunarak doğrudan Apple Watch’ınızdan İzleme Listenize hisse senetleri ekleyebilirsiniz:

  Ve hisse senedi izleme listeniz Apple Watch’unuz ve iPhone’unuz arasında senkronize edilir. Böylece herhangi birinden eklenen herhangi bir şey her iki cihazda da görünecektir. watchOS 10 ve iOS 17’deki Borsa uygulaması, Yahoo’nun verilerini kullanmaya devam ediyor.

  Yeni Apple Watch Stocks uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  Daha Fazla 9to5Mac Eğitimi:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun