More

  Apple Watch Series X söylentileri: Neden şüpheciyiz?

  Son söylentiler (çelişkili zaman çizelgeleriyle birlikte), Apple’ın sözde “Apple Watch Series X” i sunarak Apple Watch serisini elden geçirebileceğini öne sürdü.

  İşte bu nedenle, Apple’ın bundan sonra bir noktada bir “Apple Watch Series X” piyasaya sürmesi tamamen mümkün olsa da, bu söylentiye yüksek dozda şüpheyle yaklaşıyoruz.

  Apple Watch X Serisi söylentileri.

  Apple Watch Series X ile ilgili ilk söylenti geçen ay Fransız web sitesinden geldi. iPhoneSoft. Bu rapor, Apple’ın 2017’de iPhone X ile yaptığına benzer şekilde Apple Watch Series 9’u Apple Watch Series X lehine atlamayı planladığını öne sürdü. Sonuçta, iPhone 9 kaçan iPhone oldu.

  gelen rapor iPhoneSoft Apple Luxshare tedarikçisinde çalışan alıntı yapılan kaynaklar. Rapora göre, Apple Watch Series X’in watchOS 10’u çalıştırması planlanıyor, bu da bu yıl piyasaya sürüleceği anlamına geliyor. watchOS 10’un Haziran ayında WWDC’de duyurulması ve ardından yeni Apple Watch donanımıyla birlikte Eylül ayında bir ara halka duyurulması bekleniyor.

  Bu söylentilerin ardından geçen hafta Omdia analistleri, Apple’ın bir Apple Watch Series X üzerinde çalıştığını iddia eden yeni bir rapor yayınladı. Ancak bu analistler, cihazın ilk Apple’ın 10. Tanıtımı izle. Apple Watch Series X ne tür değişiklikler getirecek? Analistler diyor ki:

  • 2024’te Seri 8 ve 9 (1,71/1,92 inç), daha büyük ekranlı (1,89/2,04 inç) Seri X’e (X, X’in kısaltmasıdır) dönüşecektir. Ekranlarda aynı tedarikçi olan LG Display yer alacak ve LTPO arka panelleri kullanılacak. Apple, ürünü 2023’ün sonlarında 2024’te ticarileştirme için duyurabilir.

  Omdia analistleri, Apple Watch Series X’in yanı sıra yeni bir Apple Watch SE modelinin yanı sıra yeni bir Apple Watch Ultra da bekliyor:

  • 2024 yılında Apple Watch SE 2 serisi SE 3’e evrilecek. Ekran boyutları 8 ve 9 (1.71 / 1.92 inç) ile aynı olacak ve LTPO OLED panellerin tedarikçisi JDI olacak. Apple, ürünü 2023’ün sonlarında 2024’te ticarileştirme için duyurabilir.
  • En büyük gelişme, 2024’te yeni bir Mikro LED ekranı benimseyecek olan Apple Watch Ultra 2 olacak. Apple, 2023’ün sonlarında piyasaya sürülecek ürünü 2024’te duyurabilir. Panel boyutu 325 PPI ile 2.13 inç; Bu nedenle, çözünürlüğün 540 x 440 veya 556 x 452 olması gerekiyor, bu da alt piksellerle hizalanmış 800.000’den fazla Mikro LED yongası olacağı anlamına geliyor.

  Neden şüpheciyiz?

  Apple Watch Pro'nun özel doğa sporları kayışları ve yüzleri vardır
  “Apple Watch Pro” söylentilerini hatırlıyor musunuz?

  Omdia tarafından bildirildiği üzere Apple, bu donanım yükseltmelerinden bazılarını Apple Watch serisine çok iyi planlıyor olabilir. Daha büyük ekrana sahip Apple Watch Ultra gibi şeyler daha önce DigiTimes gibi diğer kaynaklar tarafından rapor edilmişti. Apple Watch SE ve yükseltilmiş Apple Watch’taki tasarım değişiklikleri de 2024 için anlamlı.

  Bununla birlikte, sözde Apple Watch Series X söylentilerine şüpheyle yaklaşıyoruz.Beni yanlış anlamayın, Apple Watch Series X gelecek yıl çok iyi bir şekilde gerçekleşebilir. iPhone X stratejisi, iPhone serisi için iyi çalıştı, bu nedenle Apple’ın en azından Apple Watch serisiyle aynı şeyi yapmayı düşünmemesi aptalca olurdu.

  Ancak unutulmaması gereken şey, yeni bir ürün halka duyurulmadan önce Apple ürün adlarının nadiren sızdırılmasıdır. Ayrıca, asla çok daha erken sızıntı yapmazlar. gelen raporlar omdia Ve iPhoneSoft Her ikisi de tedarik zinciri kaynaklarına güveniyor. Apple bir “Apple Watch Series X” piyasaya sürmeyi düşünüyorsa, bu noktada bunu bilen tek kişi, Apple içindeki çok sınırlı sayıda pazarlama yöneticisidir. Bu tür bilgiler tedarik zinciri ile paylaşılmaz.

  Bununla birlikte, Apple Watch Series X’in bu yıl veya gelecek yıl piyasaya sürüldüğünü görmeyi çok isterim. Apple Watch Series 8 / Series 9 ile Apple Watch Ultra arasında bir orta yol olması güzel olurdu. Belki de Apple Watch Series X, Apple Watch sürümünün yerini alabilir. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda bize bildirin.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here