More

  Apple Watch pil ömrü odak noktasıdır; Yeni Mac Pro Hala Geliyor – exec

  Üst düzey bir yönetici, Apple’ın birçok kişinin daha iyi Apple Watch pil ömrü görmek istediğini anladığını ve sorunu çeşitli şekillerde çözmek için çalıştığını söylüyor.

  Apple’ın Dünya Çapında Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı Bob Borchers, Apple Silicon Mac Pro sorusuna dolaylı olarak atıfta bulunduğu yeni bir röportajda yorum yaptı…

  Apple Watch pil ömrü

  Apple Watch pil ömrü, giyilebilir cihazlarla ilgili en ısrarlı şikayetlerden biri oldu ve çoğu kişi, en azından bir hafta sonunu her gece şarj etmek zorunda kalmadan geçirebilmek istiyor.

  Bazıları, GPS kullanılmadığında iki hafta veya daha uzun süre dayanabilen Garmin akıllı saatleri gibi pek iyi olmayan karşılaştırmalar yapıyor. Diğerleri, Apple’ın Watch ile değil de MacBook’larla nasıl bu kadar büyük enerji verimliliği kazanımları sağlayabildiğini merak ediyor.

  Ancak, Borchers dedi Hindistan bugün Özellikleri ve pil ömrünü dengeler.

  Şirketin ürün yelpazesinde hâlâ daha fazla verimlilik artışı gerektiren ürünler var. Bunlardan biri, mükemmel bir sağlık takipçisi olan ancak aynı zamanda pil ömründeki artıştan da büyük fayda sağlayacak olan Apple Watch. […]

  Şirket ayrıca, kalp uyarıları veya düşme algılama gibi özellikler için gerçek zamanlı sağlık ve vücut takibi gibi özellikleri ve pil ömrünü en iyi şekilde nasıl dengeleyebileceğini keşfetmeye devam ediyor.

  Sorunu çözmenin tek yolunun bu olmadığını ve birçoğunun ekspres ücretlendirme ücretinden yararlandığını sözlerine ekledi.

  “Hızlı şarj ile, pil kapasitesinin yüzde 80’ini 45 ila 45 dakika içinde elde edebilirsiniz. Bu aslında giderek daha fazla müşterimizde görmeye başladığımız bir trend.

  Mac Pro ipucu – ama daha fazlası değil

  Apple, pek çok soru sorulmasına rağmen, yeni Apple Silicon Mac Pro için planlarını açıklamadı.

  Örneğin Mark Gurman, şirketin M2 Extreme yongası üzerinde çalışmaktan vazgeçtiğini, 2023 Mac Pro’nun yükseltilebilir belleğe sahip olmayacağını ve GPU’lar yükseltilebilir olmayabilir. Bu, kaçınılmaz soruya yol açtı: Piyasadaki en güçlü Mac olmayan ve (çoğunlukla) genişletme yetenekleri sunmayan bir Mac Pro’nun amacı nedir?

  iOS 16.4 kod referansları, birbiriyle değiştirilebilir “hesaplama birimlerine” sahip yeni bir Mac Pro’ya işaret edebilir, ancak bu yine de yanıttan çok soru bırakır.

  Borchers herhangi bir yanıt vermedi, hatta Mac Pro’dan bahsetmedi. Ancak şirketin, Mac Pro’yu da içeren kendi işlemcilerinde “tam ürün hattını” çalıştırma niyetini yineledi.

  Borchers, “Tamamen Apple Silicone’ya geçmek gibi net bir hedefimiz var” dedi. “Apple silikonun deneyimlere güç sağlayabileceğine ve onları MacBook Air’den Mac Studio’ya geçirebileceğine kesinlikle inanıyoruz. En başından beri hedefimizin tüm ürün yelpazemizi Apple Silicon’a taşımak olduğu konusunda çok nettik. Ve bu, yapmayı planladığımız bir şey. .”

  Bu bağlamda, “Mac Pro’ya kadar” dememesi biraz garip, ancak geçişi tamamlamaktan bahsettiği için bu da dahil edilecek. Hangi yetenekleri sağlayabileceğini bilmiyoruz.

  Fotoğraf: Alessio Zaccaria/Unsplash

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba