More

  Apple Watch nihayet çok daha fazla iPhone ve iPad ile çalışabilir

  Apple, 2014 yılında Apple Watch’u piyasaya sürdüğünde, cihazın iPhone’a eşlik eden bir aksesuar olduğunu ve birlikte çalışması gerektiğini açıkça ortaya koydu. Aynı iPhone ile birden çok Apple Watch’u eşleştirebilirsiniz ancak aynı saati birden çok iPhone ile kullanamazsınız. Bu, yakın tarihli bir söylentiye göre yakında değişebilir, bu yüzden önemli.

  Elma İzle + iPhone

  Birden fazla Apple Watch’unuz varsa bunları aynı iPhone ile kolayca eşleyebilir ve saatler arasında düzenli olarak geçiş yapabilirsiniz. Farklı kasa malzemeleri arasında geçiş yapmak için eski Apple Watch’larını tutan veya diğeri gece şarjdayken uykularını takip etmek için eski bir modeli kullanan pek çok insan tanıyorum.

  Ama tam tersi olunca durum çok daha karışık (imkansız diyebilirim). Diyelim ki düzenli olarak kullandığınız iki iPhone’unuz var, biri kişisel, diğeri işten. Apple Watch’unuz kişisel iPhone’unuzla eşlendiyse diğer telefonunuzla çalışmaz.

  Dolayısıyla, her iki iPhone’u da yanınızda taşımıyorsanız Apple Watch’unuz Wi-Fi’ye bağlamadığınız sürece yeni veri veya bildirim almaz. Tabii ki, hücresel bir Apple Watch kullanma seçeneği de var, ancak her iki çözüm de saatinizin pilini oldukça hızlı bir şekilde tüketecek.

  watchOS 10, birden fazla cihazla eşleştirmeyi etkinleştirebilir

  Göre Anonim sızıntı yapan @analyst941Geçen yıl çıkan Dynamic Island iPhone 14 Pro ile ilgili kesin detayları paylaşan Apple, kullanıcıların Apple Watch’larını aynı anda birden fazla cihazla senkronize etmelerine olanak sağlamak için çalışıyor. Sızıntı, akıllı saatin diğer iPhone’lar ve hatta iPad’ler ve Mac’lerle çalışacağını iddia ediyor.

  Ancak bunun, kullanıcıların herhangi bir Apple cihazıyla yeni bir Apple Watch kurabilecekleri anlamına mı geleceği yoksa kurulum sürecinin bir iPhone gerektirip gerektirmediği açık değil.

  Anket için watchOS 10'da Apple Watch bulunur

  Şahsen ben bunu iyi bir haber olarak görüyorum çünkü iki iPhone’um var ve bunlar arasında düzenli olarak geçiş yapıyorum. Ve bir Apple Watch’u bir iPad veya Mac ile senkronize etmenin cazibesini görmesem de, söylentilere göre daha yeni bir saatle aynı zamana denk geliyor. Bloomberg Apple’ın Sağlık uygulamasını iPadOS 17 ile ilk kez iPad’e ekleyeceğini bildirin.

  Ve eğer Apple sonunda kullanıcıların bir iPad veya Mac ile Apple Watch’un en azından hücresel sürümlerini kurmasına izin verirse, daha fazla kişi bir Apple Watch satın alabilecektir – çünkü iPad veya Mac sahibi küçük bir grup insan vardır, ancak iPhone’un yok.

  Senden ne haber? Apple Watch’unuzu birden çok aygıtla eşleştirme olanağını mı kaçırıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba