More

  Apple Watch kullanıcılarını yeni bir yazılım güncellemesi bekliyor

  Apple, bugün tüm kullanıcıların indirip yüklemesi gereken yeni bir Apple Watch yazılım güncellemesi yayınladı. Güncelleme, Apple Watch Series 4 ve sonraki sürümleri, Apple Watch SE ve Apple Watch Ultra için kullanılabilir.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  watchOS 9.5.1, Apple’ın Apple Watch için hata düzeltmelerine ve iyileştirmelere odaklandığını söylediği 91.8MB’lık bir güncellemedir. Apple, bu sürüm için herhangi bir güvenlik güncellemesi listelemiyor.

  the Güncelleme mevcut Apple Watch’unuzdaki Ayarlar uygulaması veya iPhone’unuzdaki Watch uygulaması aracılığıyla. Apple, 2023 için yeni bir Pride saat yüzü ekleyerek önceki sürüm olan watchOS 9.5’i bu ayın başlarında piyasaya sürdü.

  Sıradaki en büyük watchOS güncellemesi elbette watchOS 10. Apple, watchOS’un bir sonraki ana sürümünü WWDC 2023 başlarken Pazartesi günü açıklayacak. Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı 5 Haziran’da bir açılış konuşmasıyla başlayacak. watchOS 10’un, widget’lara odaklanan Apple Watch için önemli bir güncelleme olması bekleniyor.

  Erken benimseyenler, watchOS 10’un ilk betalarını Pazartesi gününden itibaren görmeyi bekleyebilirler. Nihai versiyonun Eylül ayında çıkması muhtemel.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index