More

  Apple Watch için yeni Pitaka Dreamland serisi

  Pitaka kısa bir süre önce, kendi aramid elyaf malzemelerini kullanarak benzersiz tasarımlar geliştirmek için yaratıcı sanatçılarla işbirliği yaptıkları özel tasarlanmış kılıflar sunan Weaving+ Serisini piyasaya sürdü. Bunu, Antoni Gaudí ve Riccardo Bofill gibi mimari dehalardan ilham alan Apple Watch ve Apple Watch Ultra için yeni Dreamland serisiyle takip ettiler.

  Pitaka’nın Dokuma + serisi

  2023’te PITAKA, Weaving + adlı heyecan verici bir sanat koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Bu set, hem sınırlı hem de sınırsız sürümleri içerir (“Dreamland” ikincisinden biridir). Weaving+ sadece klasik PITAKA ürünlerinin bir uzantısı değil, aynı zamanda ürünleri için yeni bir yaratıcı enerji. Yüksek performanslı malzemeleri dokumak için sanatçılarla ortaklık kurdular, şeylerin geleneksel yöntemlerini sarstılar ve dünyayı piksel sanat dokuma fikrine açtılar. Aramid elyaf malzemesi ve kumaşın kombinasyonu, daha önce kişisel olarak görmediğim bazı benzersiz görünümler yaratmayı mümkün kılıyor. Aşağıdaki resimler, iPhone 15 için orijinal Weaving + Burning Sunset Serisinin bir parçasıydı. Gerçekten harika.

  Dreamland’in yeni Apple Watch kayışları çok benzersiz ve sadece görünüşleri nedeniyle değil. Getirmek istediğim ilk şey kutudan çıkarmayı denemek. Postadaki ambalajı aldığımda, kutunun diğer Apple Watch ambalajlarına kıyasla nispeten büyük olduğunu fark ettim, ancak bunun için çok iyi bir sebep olduğunu düşündüm. Kutuyu açtığınızda, gerçek kordon bölümleriyle büyüleniyorsunuz ve saat kayışlarının markasına ve rengine uyacak şekilde tasarlanmış bir Rubik Küpü alıyorsunuz. Bunun hoş bir küçük ekleme olduğunu düşündüm ve normal perakende ambalajının bir parçası. Rubik Küp hayranıysanız, bu harika bir koleksiyon.

  Paket, kayışın boyutunu ayarlamak için ihtiyacınız olan tüm araçların yanı sıra daha küçük bir 42 mm Apple Watch’unuz varsa değiştirebileceğiniz değiştirilmiş konektörleri içerir.

  pratik inceleme

  Bilezikle ilgili ilk fark ettiğim şey ne kadar hafif olduğuydu – çok hafif. Ağır olmasını bekliyordum çünkü tıpkı bir metal bandın yaptığı gibi halkalar halinde geliyor, bu yüzden halkaları ağır metalden olacak şekilde taktım. Ne kadar hafif olduğunu hissetmek büyük bir sürprizdi çünkü görünüşünü seviyorum ama aynı zamanda her koştuğumda onu değiştirmek istemiyorum. Bunların aramid elyafla aynı malzemeden yapılmış olması, onları bu kadar hafif yapan şeydir.

  Bileziği uyumak için kullanmanın rahatsız olacağını düşündüm, ancak yine de malzemenin hafif yapısı, uyurken, egzersiz yaparken, koşarken ve sadece düzenli günlük kullanımda kullanımı kolaylaştırıyor. Metal toka da çok sağlamdı ve yerine oturduğunda, çözülmeyeceğinden eminsiniz.

  Tasarımın kendisi de benzersizdir. İki farklı versiyonu vardır – Antoni Gaudi’den ilham alan “Mosiac” versiyonu ve Ricardo Bofill’den ilham alan “Merdivenler” versiyonu. Bu beyefendilerin ikisi de dünyaca ünlü mimarlar. Bu çeşitlerin ikisi de harika ürünler ama ben şahsen sadece renkleri nedeniyle Mosiac versiyonuna sıcak bakıyorum. Ancak bu sadece bir tercihtir – malzeme ve işlev açısından bakıldığında, bunlar çok uyumludur.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index