More

  Apple Watch GymKit ekipmanları Planet Fitness kulüplerinde görünmeye devam ediyor

  Planet Fitness, Apple Watch ve GymKit ile çalışmak için en yeni yerdir. Bunun planlanıp planlanmadığı başka bir hikaye.

  A 9to5Mac Bir okuyucu bize Planet Fitness’ın koşu bantları, eliptik bisikletler, sabit bisikletler ve basamaklı merdivenler dahil olmak üzere spor ekipmanlarını LifeFitness GymKit uyumlu hale getirdiğini söyledi. Bir okuyucuya göre, spor salonları bunu “siteler aracılığıyla” gerçekleşen bir yükseltme olarak adlandırdı.

  Anlayabildiğimiz kadarıyla Planet Fitness, kulüpleri için GymKit desteği sunmaya ilişkin herhangi bir açıklama yapmadı. Geçen hafta Planet Fitness lokasyonlarında gösterilen GymKit ekipmanının şirket çapında bir girişim olup olmadığını sorduğumuzda şirketin paylaşacak bir şeyi yoktu.

  Ancak o zamandan beri, Planet Fitness sitelerinde ilk kez GymKit ekipmanına sahip oldukları hakkında çevrimiçi güncellemeler paylaşan daha fazla insan gördük. PF’mde şans yok, ancak tarama bana egzersiz yapmam için bir bahane veriyor.

  Şimdiye kadar Planet Fitness’ın GymKit makinelerini farklı eyalet ve bölgelerde piyasaya sürdüğünü gördük, bu da ekipmanı yükseltmenin tek bir franchise’a bağlı olmadığını gösteriyor. Umarım, popüler fitness kulübü, daha fazla yerde görünen kullanışlı Apple Watch özelliği hakkında paylaşacak daha fazla ayrıntıya sahip olacaktır.

  Apple, GymKit’i 2017’de watchOS 4’ün bir parçası olarak piyasaya sürdü. Sonraki yıl yeni ekipmanlarla birlikte ilk GymKit özellikli fitness kulüplerini gördük. GymKit, doğru egzersiz ölçümlerini izlemek için kullanışlıdır. Yakılan kaloriler ve kat edilen mesafe hakkında doğru bilgiler sağlamak için Apple Watch’ınızdan (kalp atış hızı gibi) ve egzersiz ekipmanınızdan (mesafe gibi) verileri güvenli bir şekilde toplar. Her seanstan sonra egzersiz makinesinin bağlantısı kesilir ve kullanıcı verilerini tutmaz.

  GymKit’e bakın Nerede egzersiz yapıyorsunuz? Nerede olduğunu yorumlarda paylaşın!

  Teşekkürler Logan!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index