More

  Apple Watch düşme tespiti, Minnesota’daki bir adama araba çarpmasının ardından başladı; Tim Cook en iyi dileklerini iletti

  Apple Watch’un düşme algılama özelliğinin çok yönlü ve hayat kurtarıcı bir özellik olduğu defalarca kanıtlanmıştır. Şimdi, Minnesota’lı bir adam, mahallesinde kendisine bir araba çarptıktan sonra Apple Watch’unun onun adına yardım çağırdığını söylüyor.

  Bahsettiğim gibi CBS HaberleriMichael Broadcorp, yakınlarda gürültülü bir araba duyduğunda garaj yolunda duruyordu. Araştırmak için “caddeye birkaç adım yürüdü” ve neredeyse anında o araba çarptı. Broadcorp’a göre araba sürmeye devam etti ve onu kontrol etmek için durmadı.

  Araba ona çarptığında Brodkorb, darbeyi sert bir düşüş olarak kaydeden Apple Watch’unu takıyordu. Bildirime yanıt vermeyince, Apple Watch otomatik olarak acil durum servislerini aradı ve acil durumda iletişime geçilecek kişilere kısa mesajlar gönderdi.

  “Caddeye birkaç adım attım ve araba köşeyi döndü ve bana çarptı” dedi. “Sadece şok olmuştum. Yani, sadece bir arabanın çarpmasının nasıl bir şey olduğunun katıksız gücü.”

  “Apple Watch, sert bir düşüş yaşadığımı ve belirli bir süre içinde yanıt vermeyeceğimi biliyordu, bu yüzden saat 911’i aradı” dedi. “Orada yattım ve ailem gelip beni bulmak zorunda kaldı. Bu zor bir senaryo.”

  Kaburgalarından ve kuyruk kemiğinden yaralanan Brodkorb, neler olduğunu açıklamak için Apple CEO’su Tim Cook’a ulaştı. Cook’tan “bir yanıt beklemiyordu” ama bir yanıt aldı. Brodkorb, Apple CEO’su ile olan etkileşimi hakkında “Bana hızlı bir iyileşme diledi ve bu tür özellikleri bu yüzden tasarladıklarını söyledi” dedi.

  Sonunda polis, arabanın sürücüsünün, ailesi “kazadan sonra departmanla temasa geçen” 17 yaşında bir kişi olduğunu belirledi. Polis “gençle görüştü ve iddianame hazırlamadan önce soruşturmasını tamamlıyor.”

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index