More

  Apple VP, Apple Watch’ın geleceğini ve Hindistan’daki sağlığı tartışıyor

  doktor. Sümbül Desai, Apple bünyesinde önemli bir isim haline geldi. Tanıdık olmayanlar için, o şirketin sağlıktan sorumlu başkan yardımcısı ve Apple Watch’un geliştirilmesinde doğrudan yer alıyor. ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Hindu iş kolu, doktor. Desai, Apple Watch’ta sağlık teknolojilerinin geleceğini ve ayrıca Hintli araştırmacılarla ortaklıkları tartıştı.

  Son yıllarda Dr. Desai, özel Apple etkinliklerinde oksimetre ve vücut ısısı sensörü gibi yeni Apple Watch sağlık özelliklerini sunmak için seçildi. Apple’ın Sağlıktan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak, klinik ürün geliştirme ve tıbbi araştırma ortaklıkları da dahil olmak üzere şirketin sağlıkla ilgili girişimlerinin çoğuna liderlik ediyor.

  doktor. Desai, Apple Watch’ın sağlık özelliklerini vurguluyor ve daha fazlasının geleceğini söylüyor

  yönetici, Hindistan’ın en büyük şehir merkezlerinden biri olan Mumbai’ye yaptığı son ziyarette şunları söyledi: iş hattı Apple, “yapılması en zor şeylerden biri” olmasına rağmen, sağlık söz konusu olduğunda insanların davranışlarını değiştirmek için teknolojiyi kullanabileceğine güçlü bir şekilde inanıyor.

  Apple Watch, kalp atış hızı ölçümü, EKG ve oksimetre gibi özellikler sağladığı için dünya çapında birçok insan için bir sağlık merkezi haline geldi. Dr. Buna ek olarak, Apple, sağlık verilerinin hayatlarını nasıl etkilediğini göstererek “bireyi güçlendirebilir”. CEO, “Bundan daha etkili bir şey yok” diyor.

  Gizlilik sorulduğunda CEO, Apple Watch kullanıcılarının tüm sağlık verilerinin şifrelendiğini ve kullanıcı paylaşmak istemezse asla Apple sunucularına gönderilmediğini doğruladı. Apple’ın sağlıktan sorumlu başkan yardımcısı, Apple’ın özel bir şekilde çalıştığından emin olmak istediği için kalp ritmi bildirimlerinin açıklanmasının fazladan bir yıl sürdüğünü belirtti.

  Desai ayrıca Apple Watch’ın geleceği hakkında da konuştu. Apple Watch’un kan şekeri izleme teknolojilerine kavuşacağına dair söylentiler arasında, CEO bunun önemli bir alan olduğunu ancak “arkasında çok fazla bilim” olması gerektiğini kabul etti. Yakın tarihli bir rapor, Apple mühendislerinin kısa süre önce invazif olmayan bir kan şekeri sensörü geliştirmede “önemli kilometre taşlarına” ulaştığını ve projenin Steve Jobs dönemine kadar uzandığını ortaya koydu.

  Dr.’un dediği gibi. Sumbul Desai, Apple’ın sağlık söz konusu olduğunda Hindistan ile ilişkisini nasıl gördüğü de sorulan bir Hintli-Amerikalı. CEO rapora, Hindistan’ın “birinci sınıf bir araştırma topluluğuna” sahip olduğunu ve Apple’ın her zaman ülkede sağlık araştırması yapmak için fırsatlar aradığını söyledi.

  Apple Watch sağlığı

  Dr. Desai

  Geçen yılın Kasım ayında Dr. Desai, Web Summit 2022’deki konuşmacılardan biriydi. Orada CEO, Apple Watch kullanıcılarının ürün sayesinde nasıl daha sağlıklı yaşadıklarını da tartıştı. Desai ayrıca geçen yıl başka bir röportajda cihazın dünya çapında hayat kurtarmaya nasıl yardımcı olduğundan bahsetmişti.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba