More

  Apple ve AT&T, pilotlara yeni 5G özellikli M1 iPad Pro’yu vermek için Delta ile birlikte çalışıyor

  Nisan ayında iPhone 12’yi yaklaşık 20.000 Delta uçuş görevlisine ulaştırmak için büyük bir adım atan havayolu şirketi, pilotlarının tüm elektronik uçuş çantalarını yeni iPad Pro ve 5G destekli M1 ile yükseltmek için bir kez daha Apple ve AT&T ile ortaklık kurdu.

  Delta’nın büyük iPhone 12 yükseltmesi, “ticari hava yolu endüstrisini 5G çağına götürme” çabasının bir parçasıydı. Bu çaba, havayolunun “pilotun uçuş öncesi yönetim görevlerinde ve operasyonlarında kullandığı araçlarından biri olan tüm Deneysel Elektronik Uçuş Çantalarını (EFB), Apple M1 çipi ve 5G tarafından desteklenen yeni iPad Pro’ya” yükseltmesiyle devam ediyor.

  Yeni 5G özellikli M1 iPad Pro, pilotlara “kusursuz bir cihaz deneyimi” sunmak için AT&T’den evrensel bir SIM kart içerecek.

  AT&T, iPad Pro’nun neden pilotlar için harika bir seçim olduğunu bir basın bülteninde paylaştı:

  İnce ve hafif tasarımı ve parlak, sürükleyici ekranıyla iPad Pro, hareket halindeyken son derece çok yönlüdür. 5G teknolojisine sahip yeni ve güçlü iPad Pro, performansta büyük bir sıçrama için Apple tarafından tasarlanan son teknoloji M1 çipe, 12 MP Ultra Geniş ön kameraya ve benzersiz bir görüntüleme deneyimi için ultra düşük yansıtma özelliğine sahip gelişmiş Liquid Retina ekran teknolojilerine sahiptir. yerde ve havada.

  Delta’nın hamlesi, Jet Blue’nun yeni Pilotları için M1 iPad Pro’ya geçeceğini ve zaman içinde eski modellerini yükselteceğini duyurmasının ardından geldi. Özellikle Delta, tüm deneysel tablet filosunu tek bir büyük hamlede yükseltmeye karar vermiş görünüyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba