More

  Apple TV+, bu aydan itibaren klasik “Charlie Brown” spesiyallerini ve yeni orijinal şovları ekliyor

  Apple, Peanuts Worldwide ve Lee Mendelson Film Productions ile klasik Peanuts’ın yeni orijinallerini ve spesiyallerini Apple TV+’a getirmek için yeni bir anlaşma yaptığını duyurdu. Bu aydan itibaren, Apple TV+ kullanıcıları canlı yayın yapabilecek yer fıstığı yaklaşan tatil sezonu boyunca içerik.

  Apple, anlaşmanın Apple TV+ orijinal dizisinin ikinci sezonunu kapsadığını açıklıyor Uzayda Snoopy Ayrıca Anneler Günü, Dünya Günü, Yılbaşı Gecesi ve Okula Dönüş şovları dahil olmak üzere bir avuç yeni orijinal.

  Bununla birlikte, belki de daha önemlisi, Apple’ın yeni anlaşmasının bir arka eklenti kataloğu içermesidir. yer fıstığı Özel Etkinlikler Bugünden itibaren, Apple TV+ aboneleri Cadılar Bayramı partisi özel yayınını izleyebilir Bu Büyük Balkabağı, Charlie Brown aboneliklerinin bir parçası olarak. Özellikle, özel etkinlik “30 Ekim’den 1 Kasım’a kadar Apple TV+’ta özel bir hediye olarak ücretsiz olarak” sunulacak.

  • Şükran Günü için tam zamanında, Apple TV+ piyasaya sürülecek Charlie Brown Şükran Günü 18 Kasım’da ve özel etkinlik 25 Kasım’dan 27 Kasım’a kadar ücretsiz olarak sunulacak.
  • Fıstık çetesi ayrıca salonları film galalarıyla süsleyecek Charlie Brown’ın doğum günü4 Aralık’ta yalnızca Apple TV+’ta yayınlanıyor.

  Orijinal Apple TV+ Uzaydaki Fıstıklar: Apollon’un Sırları Bu yılın başlarında “Olağanüstü Tek Kamera Kurgusu” dalında Daytime Emmy kazandı. Apple devam etmeyi umuyor yer fıstığı Yeni ve klasiği birleştiren bu yeni ortaklıkla başarı yer fıstığı Apple TV+’ta içerik.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index