More

  Apple TV 4K, Verizon’un yaklaşan 5G hizmetine dahildir

  5G ile ilerlemek için Verizon, YouTube TV veya Apple TV’yi ilk dört pazarında lansman promosyonunun bir parçası olarak dahil etmek istiyor.

  Bahsettiğim gibi türlüVerizon, şirketin ilk lansman şehirleri olan Sacramento, Los Angeles, Houston ve Indianapolis’te bir YouTube TV veya Apple TV 4K aboneliği içerecek.

  Verizon, mobil cihaz üreticilerinin desteğiyle 2019’un başlarında başlayacak olan ABD’de bu yıl içinde 5G’yi konut geniş bant alanına sokan ilk kablosuz şirket olmayı planlıyor.

  Yeni atanan Verizon CEO’su Hans Vestberg anlaşmaları açıklarken, “5G teknolojisinin eğlence endüstrisini daha da alt üst edeceğine inanıyoruz ve müşterilerimize en iyi ağ, en iyi içerik ve en iyi iş ortakları seçeneklerini sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. .

  Verizon, YouTube TV aboneliğiyle ilgili ayrıntıların, 5G konut genişbant hizmetleri yayına girdiğinde duyurulacağını söylüyor.

  4G LTE ile öğrendiğimiz gibi, 5G, hangi teknolojilerin “5G” olarak kabul edildiği açısından muhtemelen aynı derecede karmaşık olacaktır. 4G’nin ilk günleriyle birlikte, HSPA+’nın 4G olarak nitelendirilip nitelendirilemeyeceği veya LTE’nin belirleyici faktör olup olmadığı tartışıldı. Taşıyıcıların LTE’yi 5G büyümesinin bel kemiği olarak kullanması muhtemel olduğundan, 5G’ye benzer bir geçiş bekliyoruz.


  Daha fazla Apple haberi için YouTube’da 9to5Mac’e abone olun:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here