More

  Apple TV 4K ve yeniden tasarlanan Siri Remote, şanslı alıcının sipariş vermesi için erkenden geliyor

  Yeni Apple TV 4K ve yeniden tasarlanan Siri Remote için ilk ön siparişlerin 21 Mayıs Cuma gününe kadar ulaşması beklenmiyor, ancak şanslı bir müşterinin siparişi erken geldi. Reddit kullanıcısı Makivivu, Apple TV 4K için ön siparişlerin bugün tam zamanından 48 saat önce ulaştığını söylüyor…

  Şu anki haliyle, iPad Pro ve iMac’in aksine, yeni Apple TV veya Siri Remote hakkında henüz herhangi bir suçlayıcı basın incelemesi görmedik. Bununla birlikte, bir Reddit kullanıcısı performans hakkında bazı geri bildirimlerde bulunur:

  Şikayet edecek bir şey yok. Her köşede sorunsuz çalışır ve uygulamaları yüklemek de gülünç derecede hızlıdır. Bu benim ilk Apple TV’m olduğu için eski Apple TV’lerle karşılaştırılamaz… ama Sony Android TV yazılımından çok daha akıcı, orası kesin.

  Ve yeni Siri Remote hakkında birkaç ayrıntı daha:

  Ben her zaman trackpad ile gezinirim. İzleme hızını yavaş olarak ayarladım ve bu bana iyi geliyor.

  Dönerek arama çalışmıyor, en azından kutudan çıkar çıkmaz… etkinleştirilmesi gerekiyor mu? Belki de nasıl kullanılacağını gerçekten anlamadım…iPod’lardaki kadar iyi bir tıklama tekerleği, değil mi? Girişimi yalnızca izleme dörtgeninde bir kaydırma olarak tanır.

  Düğmeler biraz tıkırtılı geliyor ama yine de sağlamlar.

  Yeni Apple TV ve Siri Remote hakkında sansürlü basın incelemeleri alıp almayacağımızı henüz göreceğiz. Eğer geliyorlarsa, yarın sabah 9:00 ET civarında saldırmalarını bekleriz.

  Yeni Apple TV, içinde rakiplerine kıyasla daha fazla güç sağlayan A12 Bionic işlemciye sahiptir. Daha yüksek yenileme hızına sahip HDR içeriği için de destek var. Yeni Siri uzaktan kumandası, ilk kez bir güç düğmesiyle birlikte üstte yeni bir tıklama tekerleği ile gümüş rengi bir tasarıma sahiptir. Ayrıca eski Menü düğmesinin yerini alan bir geri düğmesi bulunurken, Siri düğmesinin kendisi de yana taşınmış.

  Apple TV 4K veya yeniden tasarlanmış Siri Remote için ön siparişiniz gönderildi mi? buna göre erken raporlarŞimdiye kadar yalnızca Kanadalı alıcılardan gelen siparişlerin sevk edildiği görülüyor. Yorumlarda bize bildirin!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index