More

  Apple Music Spatial Audio sistemi artık Sonos hoparlörleriyle uyumlu

  Apple, sesi daha sürükleyici ve üç boyutlu hale getiren Dolby Atmos ile Spatial Audio şarkılarını Apple Music’te duyuralı yaklaşık iki yıl oldu. Özellik, Apple Music uygulaması aracılığıyla yalnızca Apple ve Android cihazlarda kullanılabilse de, Apple Music Spatial Audio artık belirli Sonos hoparlörleriyle çalışıyor.

  Spatial Audio şarkılarını artık Sonos’u kullanarak Apple Music’te dinleyebilirsiniz.

  Sonos, bu ayın başlarında, hoparlörlerinde Spatial Audio’yu desteklemek için Apple ile birlikte çalıştığını duyurmuştu. Bu hafta yeni Sonos Era 300’ün piyasaya sürülmesiyle şirket, nihayet bu özelliği müşterilerinin kullanımına açtı.

  Şirket web sitesinde, “Apple Music artık uzamsal sesi destekleyen Sonos ürünleri aracılığıyla Dolby Atmos müzik çalmayı destekliyor” diyor. Şimdilik Apple Music Spatial Audio uyumlu Sonos hoparlörler şunlardır:

  • kemer
  • SL braketi
  • ışın (2. nesil)
  • Çağ 300

  Cihazınızda Sonos uygulamasının en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun. Uzamsal Sesli bir şarkı çalarken Sonos uygulaması, Şu An Çalınan ekranında Apple Music uygulamasına benzer şekilde bir Dolby Atmos rozeti görüntüler. Apple, kullanıcıların Spatial Audio ile şarkı dinlerken “yeni aslına uygunluk düzeylerinin ve daha derin daldırma düzeylerinin keyfini çıkarabileceklerini” söylüyor.

  Apple, Apple Music Spatial Audio uyumlu aygıtlar ve bunların nasıl etkinleştirileceği hakkında daha fazla ayrıntı içeren bir web sayfasına sahiptir.

  Apple Music Uzamsal Ses

  Bilmeyenler için Sonos, eviniz için taşınabilir cihazlardan ev sinemalarına kadar çok çeşitli akıllı hoparlörler sunmasıyla tanınır. Çoğu Sonos ürünü, Apple’ın AirPlay 2 teknolojisiyle uyumludur, böylece HomePod’lar gibi çok odalı oynatma için bunları gruplandırabilirsiniz.

  okuduğunuzdan emin olun 9to5Mac’ler Yeni Sonos Era 300 incelemesi.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun