More

  Apple Music Klasik Video Turu; Mac veya iPad’inizde dinleyin; Daha

  Yeni Apple Music Classical video turu, uygulamaya hızlı bir genel bakış sunarak güçlü arama özelliklerini, popüler bestecilerin gizli cevherlerini, enstrümana göre göz atma becerisini ve daha fazlasını vurguluyor.

  Apple ayrıca, uygulamanın yalnızca iOS’ta mevcut olduğu gerçeğine bir geçici çözüm açıkladı ve seçimlerinizi ana Apple Music uygulamasında nasıl dinleyeceğinizi gösterdi…

  Video (aşağıda), uygulamanın ana başlık özelliği ile başlar: özellikle klasik müzik için tasarlanmış güçlü bir arama işlevi.

  İşte, dinleme deneyiminizi daha önce hiç olmadığı kadar yükselten, dünyanın en büyük klasik müzik kataloğuna sahip yeni bir uygulama olan Apple Music Classical’in içine bir bakış. Klasik Apple Music, müziğin nüansları için yerleşik bir aramaya sahiptir Belirli bir konçerto, hatta bir orkestra şefi veya Opus numarası arıyorsunuz Artık tam olarak istediğiniz kaydı kolayca bulabilirsiniz.

  Arama, alternatif adları ve birden çok dili de destekler. Örneğin, Beethoven’ın Piyano Sonatı No. 14, gayri resmi adı Moonlight Sonata altında ve Mondschein Sonata gibi diğer dillerde de bulunabilir.

  Apple, popüler bestecilerin gizli mücevherlerini, yeni çıkanları ve enstrümana göre göz atma becerisini içeren Şimdi Dinle sekmesini vurgulamaya devam ediyor.

  Şirket ayrıca, Spatial Audio için Dolby Atmos’ta “binlerce” kayıtla 24-bit’te 192kHz’e kadar akış sağlayan kayıpsız yüksek tanımlı formata atıfta bulunuyor.

  Apple Music Classical ile ilgili bir hayal kırıklığı, Mac, iPad veya CarPlay uygulamasının olmamasıdır. Ancak şirket bunun için bir geçici çözüm öneriyor.

  Aynı müzik kitaplığını paylaştıkları için klasik koleksiyonunuz iki uygulama arasında eşitlenir. Böylece, Apple Music’e kaydedilen tüm klasik parçalar, albümler ve çalma listeleri Apple Music Classical’da da bulunabilecek ve tam tersi de geçerli olacak. […]

  MacBook, iPad veya arabalarında müzik dinlemek isteyen klasik müzik tutkunları, paylaşılan bir müzik kitaplığı sayesinde Apple Music Classical’e kaydettikleri parçaların, albümlerin ve çalma listelerinin keyfini çıkarmak için Apple Music’i açabilir.

  Ancak bu, önce klasik uygulamada arama yapmak ve sonuçları kaydetmek anlamına gelir, bu nedenle bu biraz istenmeyen bir durumdur.

  Altı büyük ülkeyi (Çin, Japonya, Kore, Rusya, Tayvan ve Türkiye) hariç tuttuğu için lansmanın gerçekten küresel olmadığına dair şikayetler var. Apple, Rusya’nın yaptırımlar nedeniyle hariç tutulabilmesine ve diğer istisnaların muhtemelen lisans sorunlarıyla ilgili olmasına rağmen, bu konuda herhangi bir açıklama yapmıyor.

  Apple Music Classical video turunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here