More

  Apple Music çalışmıyor, bu düzeltmeyi deneyin

  Apple Music bu sabah bazı kullanıcılar için çalışmıyor. Birçok kişi Twitter’da ve başka yerlerde sorun hakkında şikayette bulunurken, Apple henüz kapalı kalma süresini resmi olarak kabul etmedi. Bu arada, düzeltmeye çalışmak için bu ipucunu deneyin.

  Güncelleme 12:45 PT: Apple, Sistem Durumu sayfasını güncelledi. İlginç bir şekilde, şu anda Apple Card’ın kapalı kalma süresini gösteriyor ancak Apple Music veya Apple Support’u göstermiyor.

  Apple, “Bazı kullanıcılar Apple Card faturalarını Apple Cash ile ödeyemeyebilir” ve “Bazı kullanıcılar Apple Cash özelliklerinin tümünü kullanamayabilir. Apple Cash kullanılarak yapılan satın alımlar etkilenmeye devam edecek” diyor.

  Güncelleme 12:00 PST: Bugünkü Apple Music sayısının yanı sıra, Apple’ın down desteğiyle ilgili raporlar Down Detector’da su yüzüne çıktı.

  Apple, Sistem Durumu sayfasında sorunlarla ilgili ayrıntıları henüz paylaşmadı.


  9to5Mac okuyucular Ve birçoğu bu sabah Twitter’da Apple Music’in çalışmadığını paylaştı. Bu sorunla ilgili şikayetlerin çoğu daha genel olsa da, bazıları hücresel bağlantı kullanırken kopan Apple Music’e izole edilmiş gibi göründüğünü belirtti.

  Apple Music kesinti süresi, Down Detector’da da göründü. Birkaç saat önce ani bir artış oldu ve o zamandan beri raporlar yavaşladı. Ama birçok insan Son bir saatte şikayet edin Konuyla ilgili Twitter’da.

  Bu sabah Apple Music ile sorun mu yaşıyorsunuz? Düzeltip düzeltmediğini görmek için WiFi kullanmayı denediniz mi? Yorumlarda paylaşın!

  Apple’ın sistem durumu sayfasına gelince, işte 12:45 PT itibariyle nasıl göründüğü:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba