More

  Apple MacBook Pro etkinliğini izleyin

  Apple bugün M2, M2 Pro ve M2 Max yonga setleri ile güncellenmiş MacBook Pro ve Mac mini’yi duyurdu. Şirket, geleneksel bir etkinliği atlayıp bir basın açıklamasıyla bilgisayarları piyasaya sürerken, teknoloji YouTuber’larının montajıyla başlayan en son donanımı gösteren bir video paylaştı.

  Beklendiği gibi, yeni 14 ve 16 inç MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarda daha fazla hız ve güce sahip M2 Pro ve M2 Max yonga setleri bulunuyor. Ayrıca Wi-Fi 6E ve 8K HDMI desteği ile birlikte gelir. Gönderimizin tüm ayrıntılarını okuyun:

  Mac mini de güncellendi ve daha düşük bir başlangıç ​​fiyatıyla M2 veya M2 Pro yongasıyla sunuluyor.

  Apple, bir video demosunu tamamen atlamak yerine, bir grup YouTuber ve teknoloji etkileyicisi tarafından başlatılan 20 dakikadan daha kısa bir video yayınladı. Giriş montajının ardından Apple, yeni MacBook Pro dizüstü bilgisayarlara geçmeden önce yeni Mac mini’yi tanıtmaya başlar. Etkinlik, yeni MacBook Pro’da birçok farklı profesyonel tarafından bazı gerçek dünya testlerinin yapılmasıyla sona eriyor.

  Apple MacBook Pro etkinliğini izleyin

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index