More

  Apple, iPhone 8, Apple Watch Series 3 ve Apple TV 4K için gönderim bildirimleri gönderiyor

  oluyor. iPhone 8, iPhone 8 Plus, LTE özellikli Apple Watch Series 3 ve Apple TV 4K teslimatının ilk gününde varmak için yeterince erken geldiyseniz, muhtemelen Apple’dan gönderim bildirimleri almaya başlamışsınızdır.

  Beklenen iPhone X’in üretim sıkıntısında olduğu bildirildiğinden, bu sefer mevcut modelin doğrudan halefini elde etmek, ürünün ön siparişe sunulmasından günler sonra bile çok daha kolaydı. Ancak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, bazı modeller için artık 3 Ekim teslim tarihini gösteriyor.

  LTE özellikli Apple Watch Series 3’e olan talep yüksek görünüyor. Bazı modeller artık 3 ila 4 haftalık teslimat tarihlerini gösteriyor. Benzer şekilde, 64 GB Apple TV 4K modeli artık iki ila üç haftalık teslimat süreleri sunuyor.

  iPhone 8’e olan olağan talebin bir kısmının iPhone X’e yapışanlar tarafından hafifletildiği açık olsa da, Jordan Kahn incelemesinde modelin yeni cam arka yüzü, daha iyi kameraları ve uber ile hala sağlam bir satın alma olduğunu belirtti. -hızlı işlemci Benzer şekilde Zac Hall, Apple Watch Series 3’ü övdü, ancak bazı eleştirmenler LTE bağlantısıyla ilgili sorunlar bildiriyor.

  Apple’ın şarj bildirimlerinin, şarj durumunun gerçek bir göstergesinden çok genellikle bir formalite olduğu belirtilmelidir. Örneğin, yukarıdaki ekran görüntüsünde listelenen Apple TV 4K aslında birkaç gün önce 17 Eylül’de Çin’in Shenzhen kentinden gönderilmeye başlandı.

  iPhone 8, Apple TV 4K veya Apple Watch Series 3 sipariş ettiniz mi? Öyleyse, sevkıyat bildiriminizi henüz almadınız mı?


  Daha fazla Apple haberi için YouTube’da 9to5Mac’e göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba