More

  Apple, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için yeni bir sarı renk yayınladı

  Apple bugün iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için yeni bir sarı renk düzenini duyurdu. Bu, iPhone hattının olağan bahar rengi yenilemesini işaret ediyor. Üst düzey iPhone 14 Pro serisi için yeni bir renk duyurulmadı.

  Sarı renk Cuma gününden itibaren sipariş edilebilecek ve ilk üniteler 14 Mart’ta müşterilere ulaşacak. Apple bugün aksesuar yelpazesini de güncelledi, böylece yeni sarı iPhone’unuzu yeni bir bahar temalı iPhone kılıfıyla tamamlayabilirsiniz.

  Tahmin edebileceğiniz gibi sarı iPhone 14, sarı alüminyum kenarlara ve sarı cam arka kısma sahiptir. Sarı, Gece Yarısı, PRODUCT STARLIGHT (KIRMIZI), Mavi ve Mor gibi mevcut renk ailesi seçeneklerine katılır.

  Sarı renk dışında telefon değişmedi.

  Bir hatırlatma olarak, iPhone 14’ün 6.1 inç OLED ekranı var ve 14 Plus 6.7 inç ile daha büyük. Telefonlar, ilk olarak iPhone 13 Pro’da tanıtılan A15 çipinden güç alıyor. Yeni özellikler “Hareket Modu”, video kaydı için üstün sabitleme ve video için bokeh efektli sahte sinematik modun eklenmesini içeriyordu.

  iPhone 14 ayrıca, uydu üzerinden Acil SOS özelliğine sahip olup, sahiplerinin hücresel kapsama alanından ve normal Wi-Fi’den uzakta olsalar bile acil servislerle iletişime geçmesine olanak tanır. Uydu üzerinden Acil SOS şu anda iki yıl süreyle ücretsizdir; Apple fiyatlandırmayı açıklamadı.

  Uydu üzerinden Acil SOS şu anda Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık ve İrlanda’da mevcuttur. Apple, sarı renkli iPhone 14 duyurusunun yanı sıra uydu arama özelliklerinin Mart ayının sonlarında Avusturya, Belçika, İtalya, Lüksemburg, Hollanda ve Portekiz’de başlatılacağını duyurdu.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun