More

  Apple Health için en iyi akıllı teraziler

  Apple Watch’unuz, egzersiz yapmak ve sağlığınızı iyileştirmek için motive olmanıza yardımcı olabilir ve verileri iPhone’unuzla eşzamanlayan akıllı ölçekler, ilerlemenizi izlemenin eğlenceli ve kullanışlı bir yolu olabilir. iPhone’daki (ve yakında iPad’deki) Sağlık uygulamasında kilonuzu ve diğer ölçüm verilerinizi kolayca toplamak istiyorsanız, işin püf noktası HealthKit ile çalışan bir tartı bulmaktır. Piyasadaki mevcut seçeneklerden bazıları şunlardır:

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Kilonuzu Sağlık uygulamasıyla senkronize edin

  HealthKit, Apple’ın iPhone’daki (ve bu sonbaharda iPad’deki) yerleşik Sağlık uygulaması ile akıllı ölçek oluşturucular gibi üçüncü taraf sağlık uygulamaları arasında ayrıntılı izinle sağlık verilerini paylaşmaya yönelik Apple’ın iOS’taki çerçevesidir. Kendinizi tarttığınızda HealthKit uyumlu tartı, verileri uygulamasıyla senkronize eder ve ardından verileri, Apple Watch’unuz tarafından toplanan sağlıkla ilgili diğer verilerle birlikte Apple Health uygulamasıyla paylaşır.

  Fiyatlar farklı zamanlarda değişir, bu nedenle en iyi maliyet karşılaştırması için her bağlantıyı kontrol edin.

  ile

  • WiFi Vücut Ölçeği (Amazon) 60 Doların Altında
  • Wi-Fi Vücut ve Vücut Bileşimi Ölçeği (Amazon) 100 Doların Altında
  • Akıllı Kardiyo Wi-Fi Vücut Kompozisyonu ve Nabız (Amazon) ile Akıllı Tartı 180 Doların Altında

  Withings markası kafa karıştırıcı olabilir. Bunun nedeni, Withings’in onu satın alıp Nokia olarak yeniden adlandırması ve ardından orijinal adı altında kurucusuna satmasıdır. Herhangi bir kopya iyi çalışmalıdır. Ve markası ne olursa olsun, cihaz gerçekten güvenilir ve HealthKit ile harika çalışıyor. Her model beyaz veya siyah olarak gelir ve Body + pastel kum renginde de mevcuttur.

  • Withings Body (59 $), hem kilonuzu hem de VKİ’nizi yakalamak ve bunu Apple Health uygulamasında göstermek için harikadır.
  • Withings Body+ (99 $), vücut kompozisyonunun yanı sıra ağırlık ve VKİ’yi de yakalar: su, kas kütlesi, yağ kütlesi ve kemik kütlesi
  • Withings Body Cardio (179 $), Body + artı kalp atış hızı okumalarından gelen her şeyi içerir

  Withings Body+, benim HealthKit terazi çözümümdür ve yıllardır böyledir. Health Mate uygulaması, ağırlık verilerini, bilgileri Apple’ın Health uygulamasından farklı şekillerde görüntüleyebilen grafiklerde görüntülemek için harikadır. Tartıldıktan sonra kilo verilerinizin Sağlık uygulamasında görünmesi konusunda asla endişelenmenize gerek yok.

  Daha ucuz olan Withings Body modeli, bütçesi kısıtlı olan veya yalnızca ağırlık ve BMI kaydı ile ilgilenen müşteriler için önerimdir. Daha pahalı Withings Body Cardio, birinci sınıf fiyatına şarj edilebilir bir pil ekler, ancak yerleşik kalp atış hızı algılama, Apple Watch çağında zor bir satıştır.

  Withings’in ayrıca hücresel bir akıllı ölçeği de yolda, ancak tüketiciler daha çok sağlık profesyonellerine yönelik bu sürüme çok fazla ilgi göstermemeli. Bugünün bluetooth + wifi terazileri ev kullanımı için harika.

  kalp

  • QardioBase X (Amazon) 130 Doların Altında

  Withings’in seçeneklerinin hayranı değilseniz, Qardio’nun çekici ama pahalı bir alternatifi var. QardioBase X (129 $), iPhone’daki Sağlık uygulaması için ağırlık, vücut yağ yüzdesi ve BMI verilerini yakalar.

  QardioBase X ayrıca, Withings Body ve Body+ gibi 18 ay sonra değiştirilmesi gereken tüketilebilir piller yerine, Withings Body Cardio gibi şarjlar arasında 12 ay dayanan dahili bir şarj edilebilir pile sahiptir. Artı, çoğu Apple aygıtı gibi USB-C’dir.

  bütçe seçenekleri

  • Eufy BodySense Akıllı Tartı (Amazon)
  • GE SmartScale (Amazon)
  • Eufy ile deneyimim olmasa da, markanın 12.000’den fazla Amazon incelemesi ve 4,7 yıldız derecelendirmesi ile 30 dolarlık bir akıllı ölçeği var. Eufy BodySense ağırlık, VKİ, vücut yağ yüzdesi, kemik kütlesi, kas kütlesi ve Apple Health ile senkronize olan diğer ölçümleri kaydeder.

  GE’nin ayrıca 44,99 ABD doları fiyatına sahip HealthKit uyumlu bir akıllı tartısı vardır. GE modeli bir Amazon’un Seçimi ürünüdür ve bazen %20 kupon artı %11 indirim sunar.

  iPhone’daki Sağlık uygulamasıyla senkronize olan favori bir akıllı teraziniz var mı? Önerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun