More

  Apple, Dünya Kadınlar Günü için Apple Watch Activity Challenge’ı planladı

  Apple, Apple Watch kullanıcıları için aşağıdaki Etkinlik Yarışmasını duyurdu. Apple, Dünya Kadınlar Günü’nü bu kez 8 Mart’ta gerçekleşecek bir challenge ile kutluyor.

  elma diyor ki:

  8 Mart’ta, her yerde kadınları güçlendirmeye desteğinizi gösterin. Bu ödülü almak için herhangi bir egzersizi 20 dakika veya daha uzun süre yapın. Antrenman uygulamasını veya Sağlık uygulamasına egzersiz ekleyen herhangi bir uygulamayı kullanarak zamanınızı kaydedin.

  Apple Watch Activity Challenges, saatin fitness için kullanımını teşvik etmeyi ve Apple’ın kullanıcıları egzersiz izleme özelliklerinden yararlanmaları için yönlendirmesini sağlamayı amaçlar. Verileri Apple’ın Fitness uygulamasına kaydeden herhangi bir egzersiz uygulamasıyla bir mücadeleyi tamamlamak, iPhone’unuzda, Apple Watch’unuzda ve Apple’ın Mesajlar uygulamasında varsayılan başarının kilidini açar.

  Apple’ın çeşitli farklı içerik kategorileri sunan egzersiz hizmeti Apple Fitness + ile de meydan okumayı tamamlayabilirsiniz.

  Apple Watch kullanıcıları, canlı yayına girmeden önce bu yeni etkinlik yarışması hakkında bilgilendirilecek. Bu meydan okumaya katılacak mısınız? Yorumlarda bize bildirin!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba