More

  Apple Books’ta Curl sayfa döndürme efekti nasıl elde edilir

  iOS 16.4 beta testi devam ederken, ikinci sürümde bazı yeni özelliklerimiz var. Klasik, minimalist görünümlü tasarımı geçen sonbaharda iOS 16 ile rafa kaldırıldıktan sonra, gelecek sürüm Apple Books uygulamasında “Kıvrılma” sayfa çevirme efektini geri getiriyor ve işte böyle çalışıyor.

  iOS 16.4’ün ilk beta sürümü, yeni emojiler, her zaman açık ekranı otomatikleştirme yeteneği, kilit ekranı kısayolu ve daha fazlası gibi özelliklerle geldi.

  İkinci beta artık daha az değişiklikle geldi, ancak Apple Books uygulamasını kullananlar için ilginç bir şey var. Şimdi sayfa döndürme efekti için üç seçenek var – skeuomorfik “Kıvırma”nın yeniden eklenmesi sayesinde.

  Kıvrık Sayfa efektinin hayranları, bir iPhone veya iPad’de okumaya getirdiği canlı ve tuhaf tepkiye bayılacak.

  Apple Books’ta sayfa kıvrılma efektini elde edin

  Bu özelliği almak için iOS 16.4 beta sürümünü çalıştırıyor olmanız veya iOS 16.4’ün herkese açık olarak yayınlanmasını beklemeniz gerekir.. Ücretsiz deneme sürümünüzü nasıl kuracağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.

  1. açılır Apple Books uygulaması iPhone’unuzda
  2. iOS 16.4 b2 ve sonraki sürümlerde, “Curl” varsayılan olarak ayarlanmıştırfiziksel bir sayfayı çevirmenin etkisini simüle etmek için
  3. Sayfa döndürme efektini değiştirmek için ekranınıza dokunun > sağ alt köşedeki menü düğmesini seçin (3 nokta üzerinde 2 satır)
  4. Şimdi Temalar ve Ayarlar’ı seçin > köşesi yuvarlatılmış simgeyle sayfayı tıklayın
  5. “Slayt”, “Hiçbiri”ni seçin veya varsayılan “Yeni/Eski Kıvrılma” ile devam edin.

  İşte en son iOS’ta bunun nasıl göründüğü:

  Sayfa çevirme efektini değiştirme Apple Books 1
  Yukarıda bahsedilen Derek Sivers tarafından Nasıl Yaşanır?

  Curl’ün Apple Books’a dönüşünü görmek sizi heyecanlandırıyor mu? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  Daha fazla 9to5Mac öğreticisi okuyun:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index