More

  Apple, Apple Watch için watchOS 9.4’ü piyasaya sürdü; ne var ne yok?

  Apple, bugün Apple Watch kullanıcıları için yeni bir yazılım güncellemesine sahip. Şu anda kullanıma sunulan watchOS 9.4, tur izleme ve AFib geçmişi özelliklerini daha fazla ülkeye genişletiyor, Can Sıkıcı Alarm hatasını düzeltiyor ve daha fazlasını yapıyor. Tüm ayrıntılar için aşağıya gidin.

  watchOS 9.4’teki yenilikler

  watchOS 9.4 artık tüm kullanıcılara sunuluyor. Ayarlar’a gidip Genel’i ve ardından Yazılım Güncelleme’yi seçerek Apple Watch’unuzu güncelleyebilirsiniz. Güncellemeyi iPhone’unuzdaki Apple Watch yardımcı uygulaması aracılığıyla da yükleyebilirsiniz.

  watchOS 9.4’teki yenilikler neler? İşte Apple’ın tam özeti:

  • Uyandırma alarmları, uyurken kazara iptalleri önlemek için kabuktan gelen bir sinyalle susturulmaz.
  • Geriye dönük yumurtlama tahminleri ve döngü sapma uyarılarıyla döngü takibi artık Moldova ve Ukrayna’da destekleniyor
  • AFib Geçmişi artık Kolombiya, Malezya, Moldova, Tayland ve Ukrayna’da mevcut

  Apple, AFib’in geçmişini şu şekilde açıklıyor:

  AFib kronik bir durumdur, ancak insanların AFib’e harcadıkları süre değişebilir. Atriyal fibrilasyonu olan kişiler genellikle sağlıklı ve aktif bir hayat sürerler. Kalbinizin AFib’de geçirdiği süre, düzenli egzersiz, kalp-sağlıklı beslenme, sağlıklı kilo ve AFib’i kötüleştirebilecek diğer tıbbi durumların tedavisi ile azaltılabilir. AFib tedavi edilmezse kalp yetmezliğine veya felce yol açabilecek kan pıhtılarına yol açabilir.

  AFib geçmişi, kalbinizin ne kadar süredir AFib yükü olarak da bilinen AFib belirtileri gösterdiğine dair uzun vadeli bir fikir verir, böylece daha zengin sohbetler için bu bilgiyi doktorunuzla paylaşabilirsiniz.

  Apple Watch’unuzun tur izleme özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi burada Apple web sitesinden de edinebilirsiniz.

  Apple Watch’unuzda watchOS 9.4’te yeni bir şey keşfederseniz yorumlarda bize bildirin.

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index