More

  Apple, Android için Apple Music Classical’i iPad veya Mac uygulamalarından önce yayınladı

  Apple, 2021’de Primephonic’i satın aldıktan sonra Mart sonunda iPhone’da Apple Music Classical’in prömiyerini yaptı. Bugünden itibaren, Apple Music aboneliği olan Android kullanıcıları da klasikleri dinleyebilir.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Apple Music ve Apple Music Classical, iPhone’da öne çıkan iki uygulamadır. Her iki uygulama da benzer bir tasarımı paylaşsa da temel fark, Apple Music Classic’in meta verileri işleme şeklidir. Klasik ayrıca, ana uygulama sans serif iken Apple Books gibi bir Serif yazı tipi kullanır.

  Aynı farklılıklar artık Android için Apple Music ve Apple Music Classic için de geçerli. Özellikle Apple Music Classical, türe özel uygulama iPad için optimize edilmeden ve Mac’te kullanıma sunulmadan önce Android’de kullanıma sunuldu. Apple Music Classical, CarPlay kullanılarak da görüntülenemez.

  Ancak, Android için Apple Music Classical’i diğer Apple platformlarına göre önceliklendirmek mantıklıdır. Ayrı uygulama, Apple’ın bağımsız bir klasik müzik abonelik hizmeti olan Primephonic’i satın almasına dayanıyor ve Android uygulaması, Apple’ın satın almasıyla ortadan kalktı. Bu, Android için Apple Music’in Android için Beats Music’e alternatif olarak çalışmasına benzer.

  Android için Apple Music, Apple dışı bir platform uygulaması için de iyi korunur. Özellikle, uygulama, Apple platformlarının yalnızca Mac’lerde desteklediği bir iç içe desteğe sahiptir. Ve Apple Music Classical, App Store’dan indirilen ayrı bir uygulama olsa da ilk lansmanından bu yana güncellenmedi.

  Belki de artık Android için Apple Music Classical piyasaya çıktığına göre, uygulamanın arkasındaki ekip iPhone deneyimini iyileştirmeye veya özel uygulamaları daha fazla Apple platformuna getirmeye odaklanabilir. Reality Pro başlığında klasik bir senfoni hayal edin.

  Android için Apple Music Classical, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Erişim, standart bir Apple Music üyeliğine dahildir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba