More

  Apple, Amerika Birleşik Devletleri’nde yenilenmiş iPad mini 6 ve M1 iPad Pro’yu satıyor

  Apple bu hafta yenilenmiş iPad mini 6 ve M1 iPad Pro’yu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çevrimiçi mağazasında ilk kez satmaya başladı. Bu, müşterilerin artık bu ürünleri yeni durumda, yeni ürünlerin resmi fiyatlarına kıyasla uygun fiyatlarla satın alabilecekleri anlamına gelir.

  iPad mini 6 ve M1 iPad Pro artık yenilenen Apple Store’da

  Örneğin, iPad mini 6’nın fiyatları 64 GB Wi-Fi modeli için 499 dolardan başlıyor, ancak aynı yenilenmiş modelin fiyatı 419 dolardan başlıyor. Bu 80 dolar indirim. 256 GB depolama alanına sahip Wi-Fi modelinin maliyeti 649 ABD dolarıdır, ancak yenilenmiş modelin maliyeti 549 ABD dolarıdır (üzerinden Mac söylentileri). Ne yazık ki şu anda mağazada yenilenmiş Wi-Fi + Cellular modeli bulunmamaktadır.

  M1 iPad Pro için yapılandırmaya bağlı olarak 290 ABD dolarına varan indirimler vardır. 128 GB depolama alanına sahip M2 iPad Pro 11 inç’in fiyatı 799 ABD dolarıdır. Ancak yenilenmiş M1 modelini satın almak isterseniz 639$ ödersiniz. Yenilenmiş 12,9 inçlik modelin fiyatları 889 dolardan başlıyor, M2 iPad Pro ise 1.099 dolardan başlıyor.

  iPad mini 6, Eylül 2021’de tanıtıldı ve en son iPad mini hâlâ mevcut. 8,3 inç LCD ekrana, güç düğmesine yerleşik Touch ID’ye sahiptir ve iPhone 13 ile aynı A15 Bionic çipten güç alır. M1 iPad Pro ise Nisan 2021’de piyasaya sürüldü ve yerini M2 iPad aldı. Ekim 2022’de Pro. Değiştirme Çip ve bazı küçük özellikler dışında, her iki modeldeki donanım da oldukça aynı.

  M1 iPad Pro neden hala harika bir seçim - belki de M2'den bile daha iyi

  Apple Sertifikalı Yenilenmiş Ürünler

  Apple Sertifikalı Yenilenmiş ürünler, satışa sunulmadan önce Apple’ın zorlu yenileme sürecinden geçen ikinci el Apple ürünleridir. Yenilenmiş üniteler, orijinal aksesuarlarıyla (bu durumda bir USB-C kablosu ve güç adaptörü) ve bir yıllık sınırlı garantiyle birlikte özel bir kutu içinde gönderilir.

  Yenilenmiş bir ürün satın almak bazen hoş olabilir, özellikle de o ürünün en son neslinin sunduğu tüm özelliklere ihtiyacınız yoksa ve biraz tasarruf etmeyi tercih ediyorsanız.

  Mevcut tüm yenilenmiş modelleri Apple Refurbished Store web sitesinde inceleyebilirsiniz. Kullanılabilirlik ve fiyatlandırma ülkeye göre değişebilir. Sizin için Amazon’da harika iPad fırsatları da seçtik:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba