More

  Apple, 90’ların Apple Watch’unun yüzünü geri getirmeli mi? [Poll]

  iPod Nano, modern giyilebilir cihazlar gelmeden yıllar önce erken bir Apple Watch’du, ancak tesadüfen Apple, 80’ler ve 90’larda iki farklı analog saat tanıttı. Apple’ın 1994 dolaylarında müşteri avantajı olarak sunduğu bir saatin üzerinde eğlenceli, soyut bir tasarım vardı. Sizce Apple, OG saat kadranını geri getirmeli mi? Aşağıdaki ankete oy verin…

  Süper temel tasarımcı Apple Guy, bugün 90’ların eğlenceli Apple Watch yüzünü görmek isteyen bir “dilekçe” tweet attı (ilginç bir şekilde, Başka bir koleksiyonluk Apple Watch 1986/87’de mevcuttu).

  Dilekçesi, Apple’ın 1994’te Macintosh System 7.5 yazılımına yükseltme için bir avantaj olarak sağladığı varlıkların yan yana bir görünümünü içeriyor.

  Tüm farklı şekillerde renkli ibreler, beyaz bir arka plan ve altı renkli Apple logosu ile korkak ama basit bir soyut tasarım. Cihaz siyah bir kayışa ve mavi bir çerçeveye sahiptir.

  Temel Apple Guy, bunun mevcut Apple Watch’unuzda nasıl görüneceğinin güncellenmiş bir sürümünü oluşturdu. Basit kalırken keskin ve eğlenceli göründüğünü düşünüyorum – Apple’ın onu geri getirmesini çok isterim.

  Ne düşünüyorsun? Bunu Apple Watch için kullanılabilir bir yüz olarak ister misiniz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  Temel Apple Guy aracılığıyla en iyi görüntü

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index