More

  Anket: Gerçekten Apple Watch’unuz açıkken uyuyor musunuz?

  Sonunda pes ettim ve Apple Watch Series 5 44mm’mi Apple Watch Ultra’ya yükseltmeye karar verdim. Seri 5’te yanlış bir şey yoktu. Muhtemelen bundan birkaç yıl daha çıkarabilirdim, ancak bazı uzun mesafeli koşular yapmaya başladığımdan beri, en son ve en iyi sağlık izleme donanımını kullandığımdan emin olmak istedim.

  Apple Watch Ultra harikaydı ve abone olmak ve görmek isteyenler için önümüzdeki birkaç hafta içinde YouTube’da uzun vadeli bir inceleme yapacağım. Apple Watch Ultra’ya geçişle ilgili en büyük endişem boyutuydu. Her zaman Apple Watch’ın daha büyük sürümünü kullandım, önce 42 mm, sonra 44 mm (45 mm’yi hiç kullanmadım çünkü yükseltmek için bir neden görmedim). Dolayısıyla, Ultra’ya sahip olmanın ilk birkaç günü sorunsuz bir geçişti. Evet, büyüktü ama beni rahatsız eden bir şey değildi – yani gündüzleri.

  Apple, Apple Watch’ınızı her zaman takmanızı istiyor

  Apple Watch Ultra’yı kullanmadan önce, uyku takibi özelliklerini kullanmak istediğim için Series 5 Watch’u geceleri takmaya başladım. Pil ömrü karşılaştığım bir sorundu, ancak saati genellikle gün içinde masamdayken şarj ediyorum. Apple’ın Sağlık uygulamasında uyguladığı uyku izleme özelliklerini beğendim. Her gece yedi ila sekiz saat uyumaya odaklanmama yardımcı oldu. Uykuyu takip etmeden önce, hiçbir zaman bu kadar çok saati %100’de uyuyamadım.

  Apple Watch Ultra’mı aldığımda, ilk gece uyumak için onu takmayı denedim. Bir kabustu (kelime oyunu amaçlı). Nedense saati düşünmeden ve kolumda hissetmeden edemedim. Büyük saatin beni uyumaktan alıkoyduğunu hissettim. Saat 2’ye kadar fırlattım ve döndüm, sonra çıkarmaya karar verdim. 44 mm Seri 5 saatimdeki klasik spor kordonu kullanıyordum, dolayısıyla bu bir rahatlık sorunu değildi. Apple Watch Ultra’nın boyutunu ve ağırlığını görmezden gelemezdim.

  Apple Watch Ultra açıkken uyumaya çalıştığım birkaç geceden sonra vücudum buna alışmış olmalı çünkü artık geceyi atlatabiliyorum. Ancak, Apple Watch’ın uyku izleme özelliklerini halihazırda kullanan kaç kişi olduğunu düşünmeme neden oldu. Eminim Apple Watch’u bileğinden rahatsız bulan tek kişi ben değilimdir.

  finali al

  Yani evet. Artık Apple Watch Ultra’mı takarken uyuyorum ve buna alıştım. Ama eminim herkes için aynı değildir. Uyku izleme özelliklerini kullanıyor musunuz? Her gece kullanıyor musun? Hangi Apple Watch’u kullanıyorsunuz? Ne yaptığınızı aşağıdaki yorumlarda tartışalım!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun