More

  Anket: 14 veya 16 inç iPad Pro almayı mı düşünüyorsunuz?

  Apple, iPad Pro ile birlikte 12,9 inçlik bir ekran tanıttı ve daha büyük dokunmatik ekran boyutu yeterli. Şimdi, BloombergMark Gurman, şirketin daha büyük boyutlarda iPad yaratmanın ilk günlerinde olduğunu bildirdi. Bir tane satın almayı düşünüyor musun?

  Gürman, Apple’ın gelecek yılki iPad Pro’yu kablosuz şarjla yeniden tasarlamayı planladığını ancak sonraki yıllarda şirketin daha büyük ekranları araştırdığını söylüyor:

  Bana, Apple’ın mümkün olan en kısa sürede iki yıl sonra mağazalara ulaşabilecek daha büyük iPad’leri araştıran mühendisleri ve tasarımcıları olduğu söylendi. Gelecek yıl olmaları pek olası değil (…) ve hiç gelmemeleri de mümkün. Ancak büyük iPad, ben dahil birçok insan için mükemmel bir cihaz olacak ve tablet ile dizüstü bilgisayar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmaya devam edecekti.

  14 inçlik iPad, biçim faktörünü önemli ölçüde değiştirmeden günümüzün 12,9 inçlik iPad Pro’suna bir yükseltme olabilirken, 16 inçlik iPad Pro çok büyük bir sıçrama olacaktır. Gorman’ın yazısı şöyle:

  “14 ila 16 inç aralığında dev bir ekranın zamanı geldi. Hızı, dokunmatik ekranı, çok yönlülüğü ve Sihirli Klavyeyi seviyorum, ancak 12,9 inç ekran, 16 inç MacBook Pro’ya alışkın biri için biraz küçük.

  Bu boyuttaki iPad Pro ne kadar cezbedici olsa da, Apple’ın muhtemelen iPadOS’in bugün çalışma şeklini değiştirmesi ve tıpkı macOS’ta olduğu gibi gerçekten Windows’a geçmesi gerekiyor. İki uygulamanın görüntüsünü bölmek veya yalnızca üçüncü bir uygulamayı eklemek, kullanıcıların bu dev ekranla yaşadığı güç ve yetenekler için yeterli olmayacaktır.

  Öte yandan, 16 inçlik bir iPad taşımak için hantal olacaktır. Magic Keyboard özellikli M1 iPad Pro zaten tıknazsa, 16 inçlik model daha da kötü. Bu boyuttaki bir iPad, tabletin taşınabilirlik, hafiflik ve üzerinde normal şeyler yapma yeteneği gibi bazı özelliklerini öldürebilir veya Twitter uygulamasını dikey olarak mı açıyorsunuz?

  Gorman’ın dediği gibi, Apple sadece bu daha büyük boyutu deniyor. 16 inç asla gerçekleşmeyecek gibi görünse de, 14 inç ekrana sahip yeniden tasarlanmış daha büyük iPad Pro mantıklı ve taşınabilirliği çok fazla kaybetmeden büyük bir gelişme olacaktır.

  Belki de yeni bir döneme giriyoruz, iPad’de macOS yerine Mac’te iPadOS istiyoruz.

  14 inçlik mi yoksa 16 inçlik iPad Pro’yu mu satın alacaksınız? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index