More

  Android ve iOS’ta yeni Gmail paket takibi nasıl etkinleştirilir?

  Kasım ayında Google, Gmail’in paket ve teslimat takibini doğrudan gelen kutunuzda görüntüleyeceğini duyurdu. Bu özellik henüz etkinleştirilmemişse, Gmail ayarlarından manuel olarak etkinleştirebilirsiniz.

  Bu yeni Gmail paket takibi, bir teslimatın ne zaman ulaştığını doğrudan bir e-postanın altındaki Gelen Kutusu görünümünde gösterir. Bir kamyon simgesi var ve “geliyor”. [date]yeşil.

  Ayrıca Gmail, bir iletiyi açtığınızda görünen bilgileri yeniden tasarladı. Artık arka plan için kullanılan dinamik bir renge sahip bir kartta. Sol üst köşede, resmin, adın ve teslimat tarihinin (“taşıyıcıdan”) tekrar bir ön izlemesini alırsınız. Hızlı kopyalama özelliği ile mağazanın “sipariş numarasını” da görebilirsiniz. Bunun altında, Web Takip Paketi ve Sipariş Ayrıntıları kısayollarını içeren bir sipariş zaman çizelgesi bulunmaktadır.

  Önceki tasarıma kıyasla, birden fazla öğeniz varsa, “öğeler” kırılmış haldeyken aslında daha az bilgi görürsünüz.

  Özellik Kasım ayı başlarında duyurulduğunda Google, önümüzdeki haftalarda Android ve iOS’a sunulacağını söyledi. Kullanılabilir olduğunda, gelen kutunuzun üst kısmında bir “Gmail’de paketlerinizi takip edin” kartı olacaktır.

  Kartın istemediği kullanıcılar için (Android’de) gezinme çekmecesinden Gmail ayarlarını açabilirsiniz. > E-posta adresinizi seçin > “Genel”e gidin > Paket İzleme – “Google, paketlerinizin takip numaralarını kuryelerle paylaşacak. Durum güncellemelerini burada, Gmail’de alacaksınız.”

  iOS’ta, yeniden tasarlanan Ayarları açın ve alt kısımdaki Veri Gizliliği’ne gidin.

  Google, önümüzdeki aylarda “proaktif olarak gecikme derecelendirmesini göstermeyi ve e-postayı gelen kutunuzun en üstüne getirmeyi” planlarken, eski görünümü tercih ederseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Web üzerinde Gmail’e de geliyor.

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba