More

  Android / Google TV için YouTube daha fazla yardımcı komut ekler

  Atlanamayan ve duraklatılmış ekran reklamlarının eklenmesiyle birlikte, 2023’ün 1. çeyreğinde Android ve Google TV’deki YouTube uygulaması daha fazla sesli asistan komutu için destek alacak.

  Google Asistan sesli komutları, Android TV için YouTube’da oynatmanıza/devam ettirmenize, duraklatmanıza/durdurmanıza, hızlı ileri sarmanıza, geri sarmanıza, sonraki/son videoya atlamanıza, bir klibi yeniden oynatmanıza ve alt yazıları kapatmanıza olanak tanır.

  Artık “Hey Google, bu videoyu beğen, bu videoyu beğenme, abone ol, abonelikten çık” ile bir videoyu beğenebilir/beğenmeyebilir ve kanallara aboneliği iptal edebilirsiniz.

  TV’ler için YouTube, ilk olarak web’de tanıtılan Podcast’ler konusunu da ekledi. İlk başta Daha Fazla sekmesindedir, ancak “podcast’leri sık sık izlerseniz listede yukarı çıkar.” YouTube Music ve ana hizmetten “Yeni Bölümleriniz” ve “Kayıtlı Gösterileriniz” gibi çeşitli döngüleri içerir. Ayrıca birçok öneri, popüler döngü ve farklı türler vardır.

  Bu arada, YouTube artık arama sonuçlarında Kısa içeriği gösteriyor ve Google önerilen rafı daha duyarlı hale getirdi:

  Bu, rafta gezinirken, aralarından seçim yapabileceğiniz yeni videolar olacak şekilde önerileri güncellemeye devam edeceği anlamına gelir!

  Sonunda:

  • daha kolay yapabilirsin Hesaplar arasında geçiş yap TV’de YouTube izlerken, aile paylaşımını kolaylaştırın! Bu şekilde, tüm aile üyeleri, her seferinde oturumu kapatıp açmak zorunda kalmadan aynı cihazdan YouTube’a erişebilir.”
  • YouTube Kids uygulamasında doğrudan çocuğunuzun profiline geçmek için hesap değiştiriciyi de kullanabilirsiniz. Akıllı TV’de, akış cihazında veya oyun konsolunda. Daha önce uygulamayı başlatmak için TV’nizdeki YouTube Kids uygulama simgesine gitmeniz gerekiyordu. Bu nedenle, bu yeni deneyimi daha kolay bulacağınızı umuyoruz! “

  YouTube’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba