More

  Android 14 Beta artık OEM cihazlarda mevcut, nasıl kurulur

  Android 14 Beta nihayet Pixel serisinin yanı sıra Nothing, Lenovo, OnePlus, Oppo ve daha fazlasına ait telefonlar da dahil olmak üzere cihazlar için kullanılabilir.

  Android 14, işletim sistemine pek çok harika yeni özellik getiriyor ve Google’dan daha azını beklemezdik. Güncelleme, Android 12’nin yaptığı gibi elden geçirilmiş bir tasarım getirmese de, yine de bu arayışı biraz daha bütünlüklü bir şey için tanımlıyor. Bir Bakışta gibi özellikler biraz değişti ve değişikliklerden birkaçını belirtmek için yeni bir kayan pano aracı görüyoruz.

  Bu değişiklikler artık Google’ın kendi Pixel telefonları dışındaki cihazlar için kullanılabilir. Google’ın Android 14 Beta cihazlara yönelik sitesi artık birkaç farklı telefon üreticisi için tamamı OEM’lerin kendileri tarafından yazılmış kılavuzlar gösteriyor. Bu cihazın üreticisi tarafından yazılan her kılavuzda, bu cihazın gerektirdiği her şey için adımlar doğrudan karşılanır.

  Şimdiye kadar, Google bu web sayfasını 10 OEM dizini ile paketledi:

  • Google
  • iQOO
  • Lenovo
  • bir şey yok, hiçbirşey
  • oneplus
  • Oppo
  • gerçekçiyim
  • TEKNO
  • in vivo
  • Xiaomi

  Android 14 Beta cihazınıza nasıl kurulur?

  Yukarıda listelenen üreticilerin birinden uygun bir cihazınız olduğu sürece, Android 14 Beta’yı yüklemek için gereken adımları takip edebilmeniz gerekir. Her OEM’in hangi en son Beta sürümüne izin vereceğine karar vermesiyle birlikte, pano genelinde mevcut bir sabit sürüm yoktur. Her şirketten Android’de pek çok farklı şey olduğundan, işletim sistemi güncelleme süreleri büyük ölçüde değişir.

  1. Android 14 beta kılavuzumuzu bulmak için developer.android.com/about/versions/14/devices adresine gidin.
  2. Cihaz üreticinizi bulun ve öğesine dokunun. Deneme sürümünü edinin.
  3. Beta’nın nasıl kurulacağına ilişkin bu OEM kılavuzunu dikkatlice okuyun ve talimatlarını takip edin.

  sıradan, Android 14 Beta’yı cihazınıza kurmak konusunda rahat hissetmiyorsanız, kurmayın.. Bu tür bir güncelleme yapmak, her zaman cihazınızı tuğlalama potansiyeline sahiptir, bu da çok fazla hayal kırıklığı anlamına gelir. Kendinizi rahat hissediyorsanız, her cihaz farklı olduğu için talimatları okumaya zaman ayırın ve yakından takip edin.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun