More

  ANC, Google Fast Pair ve daha fazlasıyla OnePlus Nord Buds 2 kullanıma sunuldu

  Tamamen yeni Nord CE 3 Lite’ın yanı sıra, OnePlus resmi olarak Nords Buds 2 gerçek kablosuz kulaklığı tanıttı.

  Etkileyici orijinal Nord Buds’ın devamı niteliğindeki Nord Buds 2, bazı harika işlevselliklerden yararlanır ve şirketin BassWave geliştirmeleri olarak adlandırdığı şeyle deneyimi geliştirir. Bu, bas tepkisini iyileştirmeli ve 12,4 mm sürücülerle birlikte “daha cesur vuruşlar” sağlamalıdır.

  Aktif Gürültü Önlemenin (ANC) dahil edilmesi, ana cazibe merkezlerinden biridir. Gürültü azaltma -25dB olarak derecelendirilirken, Dolby Atmos ve Dirac Audio Tuner, konuşmadan müziğe kadar çok çeşitli ses türleri için dinleme deneyimini geliştirmeye yardımcı olmalıdır. Advanced Clear Call işlevinin, Nord Buds 2 kullanılırken iletişimi iyileştirdiği söyleniyor.

  Her bir kulaklık, ANC etkinken beş saate veya devre dışı bırakıldığında yedi saate kadar dayanabilir. Şarj durumu, sırasıyla 27 saat veya 36 saat daha sağlar. USB-C kablosuyla sadece 10 dakikalık şarjın beş saat daha dinleme sağladığı söyleniyor. Taşıma çantası 37,5 gr ağırlığında ve her bir kulaklık 4,7 gr daha ekliyor.

  Diğer dikkate değer özellikler arasında, kulaklık başlıkları ve kılıf için IP55 su ve toz direnci derecelendirmeleri yer alıyor. Android cihazlarınızla Google Hızlı Eşleştirme desteği de vardır. Ekolayzır da dahil olmak üzere daha fazla kontrole ve işleve erişmek için HeyMelody uygulamasını da kullanabilirsiniz. Eşleştirme sadece 0,3 saniye sürer.

  OnePlus Nords Buds 2, Şimşek Beyazı ve Şimşek Grisi renklerinde İngiltere’de sadece 69 £ karşılığında satışa sunulacak. Bu ayın sonlarında OnePlus.com ve Amazon.co.uk’de satışa çıkacak.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index