More

  Aile kurulum modelleri ve en iyi bantlar ve fiyatlar

  Çocuklar için Apple Watch, ebeveynlerin giderek daha fazla kucakladığı bir şey. the New York Times Geçen yıl, beş yaşındaki çocuklar arasında Apple Watch’un benimsenmesiyle ilgili bir hikaye yayınladı. Ebeveynler, akıllı telefon isteyen çocuklar için Apple Watch’u daha uygun buluyor.

  Apple Watch, çocuklara bir akıllı telefonun tüm maliyeti ve karmaşıklığı olmadan ebeveynleriyle iletişimde kalma, konum paylaşma ve sorumluluk oluşturma yolu sunar. Çocuklar okula geri dönmeye hazırlanırken, akıllı telefon taahhüdü olmadan daha fazla bağlanabilirlik eklemeyi düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.

  Çocuklar için Apple Watch

  Apple Watch, çocuklara bir akıllı telefonun tüm maliyeti ve riski olmadan ebeveynleriyle iletişimde kalma, konum paylaşma ve sorumluluk oluşturma yolu sunar.

  Web’e çok sınırlı erişim ve hiçbir sosyal medya uygulaması olmaması nedeniyle, ebeveynler teknolojiyi erkenden tanıtmanın yönetilebilir bir yolunu arıyorsa, saat çocuklar için harika bir başlangıç ​​aracı olabilir.

  Apple Watch Aile Kurulumu

  Apple’ın Aile Kurulumu özelliği, ebeveynlerin iPhone’larından Apple Watch SE veya Series 4 ve sonraki sürümlerini kurmasına olanak tanır. Aile üyesi için iPhone gerekmez.

  Aylık arama ücreti genellikle yaklaşık 10 ABD Doları artı ücretler olsa da, T-Mobile’ın sınırsız arama ve otomatik ödeme ile yarı fiyatına ayda 500 MB olan çocuk dostu bir planı vardır. Bu, zaten bir T-Mobile abonesiyseniz ve çocuğunuzun izleme planından tasarruf etmek istiyorsanız kullanışlıdır.

  Okul zamanı modu

  Aile Kurulumunda, Apple Watch’u okul saatlerinde sınırlayan Okul Zamanı adlı özel bir mod bile var. Ebeveynler bunu iPhone’larından uzaktan yönetebilir. Çalışma grupları ve diğer etkinlikler için okul saatleri dışında nasıl etkinleştireceğiniz de dahil olmak üzere okul zamanı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

  Çocuklar için uygun saat kordonları

  Beş yaşında bir çocuğum var. Bir Apple Watch için tam olarak hazır olduğunu düşünmesem de, saat kayışının çocuk boyundaki bir bileğe nasıl uyacağını merak ettim. Denemek için küçük bilekliğini ödünç almama memnuniyetle izin verdi.

  İnce bileğe hangi bantları sığdıramadım. Buna rağmen, özellikle çocuklar için tasarlanmış bir Apple Watch kayışını denemek harikaydı. 15 doların altındaki bu Tokalı Nike Sports Style Kordon mükemmel uyum sağladı.

  Çocuklar için en iyi Apple Watch fiyatları

  Çocuklar için yarı akıllı telefonların dünyasına bir giriş denemesi olarak, yeni Apple Saatler biraz pahalı olabilir. Cep telefonlu yeni 40 mm Apple Watch SE 2’nin fiyatı 299 dolardır. Bu nedenle cep telefonu kol saatleri aile ortamı için harikadır.

  Başka bir seçenek de eBay, Facebook Marketplace ve Amazon’un yenilenmiş envanteri gibi yerlerden kullanılmış Apple Saatleri satın almaktır. Yerel olarak 120 ABD Doları karşılığında 40 mm Hücresel SE buldum ve Amazon bayisinin çok benzer fırsatları var.

  Sadece baktığından emin ol GPS + Hücresel Aile ayarını kullanmak istiyorsanız. 40 mm veya 41 mm boyutları, 44 mm veya 45 mm’den uzun çocuklar için uygundur.

  Ayrıca Apple Watch Series 3’ten Kaçının iPhone’u olmayan bir çocuk için saat ayarlamak istiyorsanız. Hücresel servisi olan modelleri ucuza bulabilirsiniz, ancak artık yazılım güncellemesi almıyorlar. En önemlisi, onlar Aile Kurulumu ile çalışmaz Ve kullanıcının bir iPhone’a sahip olmasını gerektirir.

  Apple, bu sonbaharın sonlarında, desteklenen Apple Watch modelleri için watchOS 10’u ücretsiz bir yazılım güncellemesi olarak yayınlayacak. Buna Apple Watch Series 4 ve sonrası, Apple Watch SE (1. ve 2. nesil) ve Apple Watch Ultra dahildir.

  Çocuklarınızı bir Apple Watch ile kurma deneyiminiz var mı? İpuçlarınızı ve önerilerinizi yorumlarda paylaşın!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index