More

  AI, Android için Gmail’de nasıl görünecek?

  Geçen haftaki duyurunun ardından, Google muhtemelen sınırlı bir özellik grubuyla test etmeye başlayacağından, Android için Gmail’deki üretken yapay zekaya erken bir bakış.

  APK Insight Hakkında: Bu APK Insight gönderisinde, Google’ın Play Store’a yüklediği bir uygulamanın en son sürümünü kaynak koda dönüştürdük. Bu dosyaları (Android uygulamaları söz konusu olduğunda APK dosyaları olarak adlandırılır) kaynak koda dönüştürdüğümüzde, bu ipucu içinde gelecekteki olası özelliklerde farklı kod satırları görebiliriz. Google’ın bu özellikleri sağlayıp sağlayamayacağını ve bunların ne olduğuna ilişkin yorumumuzun eksik olabileceğini unutmayın. Bununla birlikte, şarj olduklarında nasıl görüneceklerini size göstermek için, süresi dolmak üzere olanları etkinleştirmeye çalışacağız. Bunu göz önünde bulundurarak okumaya devam edin.


  En son Gmail yapısını (2023.03.05.515729449) kullanarak Oluşturma ekranında “Yazmama yardım et” FAB’yi etkinleştirdik. Bu düğme, geçen hafta tanıtılan kalem/kurşun kalem versiyonundan aslında farklı olan parıltılı bir asa simgesine sahiptir.

  Düğmeye tıklamak, “Gmail’e sizin için ne yazacağını söyleyebileceğiniz” bir metin kutusu açar. İsteminiz çok kısaysa, Gmail size “bir önizleme oluşturmak için yazmaya devam edin” diyecektir. Bittiğinde, Oluştur’a tıklayın. Şu anda yapabileceklerimizin kapsamı bu.

  Bu arada Gmail, “Mesajımı İyileştir” özelliği üzerinde de çalışıyor. E-postanın gövdesine zaten bir şey yazdıysanız, Google’ın iyileştirmesi veya açıklığa kavuşturması için bu FAB’yi tıklayabilirsiniz. Diğer Görünüm’ü kullanarak bu yapıyı ekleyebilecek veya farklı bir yapı oluşturabileceksiniz. Ayrıca oluşturulanları beğenebilir / beğenmeyebilirsiniz.

  Geçen hafta Google, metni biçimlendirme, biçimlendirme, keskinleştirme, kısaltma ve madde işareti koyma becerisini gösterdi. Ayrıca sadece “Şanslıyım” veya “taslak yaz” ile tuhaf bir şey yaratma yeteneğine de sahip olacaksınız. Bugün, Gmail’in bu özelliklerin her biri üzerinde aktif olarak çalıştığını öğrendik.

  Etkinleştirdiklerimizle, Google, Gmail’de “yazmama yardım et” ve “mesajımı iyileştir” ile başlamış gibi görünüyor.

  Gmail ve Dokümanlar, üretkenlik yapay zekası ekleyen ilk Workspace uygulamaları olacak ve Google, bunları “yıl boyunca sürekli olarak güvenilir test kullanıcılarına” sunmayı planlıyor.

  Bazı APK Insight kod çözücülerinin yararlandığı JEB Decompiler sayesinde.

  Dylan Russell bu makaleye katkıda bulunmuştur..

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.


  Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın:

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index