More

  7.8 inç ekran, Snapdragon 8 Gen 2

  Pixel Fold’un çıkışından sonra, katlanabilir pazar çekiş kazanmaya devam ediyor. Bugünkü sızıntı, yaklaşan OnePlus katlanabilir telefonunun bazı özelliklerini ortaya çıkardı ve tamamen yeni bir çip ve geniş bir dahili ekran içeren “OnePlus V Fold” olarak adlandırılacağı söyleniyor.

  MySmartFiyat @OnLeaks’ten gelen raporlar, OnePlus katlanabilir cihazının bazı güçlü özelliklere sahip olacağını gösteriyor. Bu, 2K çözünürlüğe ve 120 Hz’e kadar yenileme hızına sahip 7,8 inç dahili ekranı içerir. Bu, hem Samsung’un Pixel Fold hem de Galaxy Z Fold serisinden daha büyük. Bu arada harici ekran, 6,3 inçlik 120 Hz’lik bir paneldir, ancak her iki ekran için de en boy oranlarından söz edilmez.

  Ayrıca, kaputun altında Snapdragon 8 Gen 2’den bahsediliyor ve bu, OnePlus 11’deki yerleşimi göz önüne alındığında şaşırtıcı değil. OnePlus katlanabilir ayrıca 16 GB RAM ve 256 GB depolamaya sahip olabilir, bu da onu kesinlikle bir amiral gemisi haline getirir. . 4.800 mAh pil, USB-C üzerinden 67 W şarj ile güç sağlayacaktır. Bu, OnePlus 11’den daha yavaş, ancak Google ve Samsung’un katlanabilir cihazlarından çok daha hızlı. OxygenOS ile Android 13 de mevcuttur.

  Rapor ayrıca 48MP birincil kamera, 48MP ultra geniş kamera ve telefoto lensli 64MP kamera içeren kamera özelliklerini de detaylandırıyor, ancak hangi düzeyde optik yakınlaştırmanın mevcut olacağı belli değil. OnePlus 11’de yalnızca 2x telefoto lens bulunur. 32MP ve 20MP özçekim kameraları, sırasıyla harici ve dahili ekranlarda delikler açar.

  OnePlus, ilk katlanabilir telefonun Ağustos ayına işaret eden söylentilerle üçüncü çeyrekte piyasaya çıkacağını doğruladı. Cihazın bir ön izlemesi, devasa bir dairesel kamera tümseğine ve oldukça geniş bir harici ekrana sahip bir tasarımı gösterir.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba