More

  3,4 inç büyüklüğündeki Galaxy Z Flip 5 kapak ekranı

  Samsung’un yeni nesil katlanabilir cihazları, şirket çok ihtiyaç duyulan bir rekabetle karşı karşıya kaldığı ve bir dizi yükseltmeden yararlanmaya hazır göründüğü için ilk olacak. Yeni bir grup söylentide, Galaxy Z Flip 5’in daha büyük Kapak Ekranının yanı sıra Fold 5 için nelerin değişip değişmeyeceği hakkında daha fazla şey duyuyoruz.

  buz Dünyasıgüvenilir samsung sızıntısı Yakın zamanda yuvarlatılmış Bazı güncellemeler ve açıklamalar sağlamak için Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 ile ilgili bazı anekdotlar. tweet’te, buz İlk olarak, her iki cihazın da Samsung’un yeni “damlacık” menteşe tasarımını benimseyeceğini yineliyor. Birkaç aydır duyduğumuz gibi, bu güncellenmiş tasarım katlanmış ekrana daha az baskı uygulayarak daha az görünür ve fark edilir bir kırışmaya neden oluyor ki bu da Oppo gibi şirketlerin yaptıklarıyla daha uyumlu. Görünüşe göre her iki telefon da IPX8 su geçirmezliğe sahip.

  Ayrıca, Galaxy Z Flip 5 ve özellikle de harici ekranı hakkında daha fazla ayrıntıya sahibiz.

  buna göre buzGalaxy Z Flip 5, Flip 4’ten 1,9 inç daha büyük ve Oppo Find N2 Flip’teki 3,26 inç ekrandan bile daha büyük olan 3,4 inç ekrana sahip olacak. Bu, önceki söylentiler doğrultusunda doğrudur, ancak buz Ayrıca ekranın “neredeyse kare” olacağını ve telefonun dışındaki alanın çoğunu kaplayacağını da ekliyor. Görünüşe göre Flip 5’in iç ekranında da daha ince çerçeveler olacak.

  Galaxy Z Katlama 5 için, buz Biraz söylense de yeni menteşe dışında dış donanımın pek değişmeyeceğini söylüyor. Dış ekran hala 6,2 inç boyutunda ve en küçük noktasından yalnızca 0,2 mm daha ince. Bununla birlikte, yeni menteşe 13 mm’lik kalınlığı tüm cihazda kabaca aynı yaptığından, telefonun daha da ince olması muhtemeldir.

  Son olarak Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5’in “yeni dokunmatik ekran teknolojisine” sahip olacağından da bahsedildi ve kullanımlar Galaxy çip için Galaxy S23 serisinde bulunanla aynı Snapdragon 8 Gen 2.

  Samsung’un yeni nesil katlanabilir cihazları yaz aylarında piyasaya sürmesi bekleniyor.

  Galaxy Foldables hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.


  Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın:

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index