More

  2023 yazı için en uygun fiyatlı MacBook takası

  Yepyeni 15 inç MacBook Air resmen geldi. İster kesin bir dizüstü bilgisayar alın, ister mevcut dizüstü bilgisayarınız için ne kadar alabileceğinizi merak edin, burada en iyi MacBook değiştirme değerlerinin bir dökümünü bulabilirsiniz. Ayrıca resmi ticaret ortağımız Decluttr’dan ” kodu ile %10 nakit bonus alabilirsiniz.DAILY TECHOUSE23“.

  MacBook’unuzu satmak, kendinize bakmak için bir baş ağrısı olabilir. Ancak sorunsuz bir ticaret deneyimi elde etmek için büyük takas değerinden vazgeçmek zorunda değilsiniz.

  Aşağıda, nakit artı Apple Store kredisi ve daha fazlası için en iyi MacBook değiştirme değerlerine sahibiz. Bunların hepsi, 9to5Mac ekibinin kişisel cihazlarımızı satmak için kullandığı hizmetlerdir.

  Değiştirmeden önce MacBook’unuzu nasıl sıfırlayacağınızla ilgili talimatlarımız da var:

  2023 yazının en iyi MacBook fırsatları

  Decluttr – 9to5Mac Resmi İş Ortağı

  Tercih edilen ortağımız, resmi ticaret portalımızın arkasındaki şirket olan Decluttr’dir. Hepsi olmasa da birçok durumda Decluttr, web’de bulabileceğiniz cömert değişim değerleri, kusursuz deneyim ve müşteri hizmetleri arasında en iyi dengeye sahiptir.

  Kodunuzu kullandığınız için Decluttr’dan 28 günlük bir fiyat kilitleme süresi ve %10 nakit bonus (30$’a kadar) alınDAILY TECHOUSE23Bu, Apple’ın sunduklarından zaten% 40+ daha yüksek değerlerin üstünde.

  MacBook Pro değiştirme değerleri

  MacBook Air değiştirme değerleri

  Apple değiştirme değerleri

  Doğrudan Apple ile ticaret yapın:

  • macbook yanlısı Apple Store’da 775 Dolar
  • MacBook Air – en fazla Apple Store’da 450 $
  • MacBook – 125 dolara kadar Apple Store kredisi

  İlginç bir şekilde, 2021 M1 Pro/Max MacBook Pro, Apple’ın e-ticaret portalına seri numaranızı girdiğinizde Apple’ın tanıttığı 775 ABD dolarından daha yüksek değiştirme değerleri gösterebilir.

  Örneğin, 2021 M1 Pro MacBook Pro, Apple ile 855 Dolar’lık bir değer sunarken, Decluttr ile 1.097 Dolar’dan 242 Dolar daha değerli.

  Daha fazla seçenek

  eBay gibi siteler, alıcının MacBook’unuzu iade etmesi gibi ekstra iş ve risklerle bir sorununuz yoksa ve süreç genellikle daha uzun sürerse başka bir yoldur. Ayrıca bir açık artırma mı yoksa Şimdi Satın Al satışı mı yapmak istediğinizi ve ayrıca bir rezerv fiyatı belirlemek isteyip istemediğinizi ve daha fazlasını düşünmeniz gerekir. eBay ayrıca listeleme ücretleri ve %13’e kadar çıkabilen nihai değer ücretleri alır.

  Amazon, iPad’ler ve diğer küçük elektronik cihazlar için takas sunsa da MacBook’lar için takas sunmaz. Mac’inizi Amazon’da satmanın tek yolu, bir satıcı hesabınız olması.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index