More

  2022 iPad Pro’da görmeyi beklediğimiz dört özellik

  Apple’ın Ekim ayı etkinliğinde yeni nesil iPad Pro’yu duyurması bekleniyor. Bu tabletle ilgili söylentiler aylardır devam ettiği için, bu yeni nesil iPad Pro ile birlikte gelmesi çok muhtemel olan bazı özellikler var. 2022 iPad Pro’da görmeyi umduğumuz dördünü toplarken okumaya devam edin.

  MagSafe desteği

  Yeni MacBook Pro ve iPhone’da bulunan ana özelliklerden biri MagSafe uyumluluğudur. 2022 iPad Pro için, Apple nihayet bu teknolojiyi tablette benimseyebilecek gibi görünüyor.

  Başlangıçta şirketin bu cihaz için full glass yapacağı düşünülürken, iPad Pro daha kırılgan ve ağır olacağı için artık durum böyle değil gibi görünüyor. buna göre 9to5Mac Kaynaklardan Apple, iPad’in arkasında cam kaplamalı daha büyük bir logo yapmayı planlıyor. Bu, gücün tablet aracılığıyla iletilmesine yardımcı olacaktır.

  Bu arada Japon blog Macotakara, Apple’ın yeni aksesuarları desteklemek için yeni iPad Pro’nun “üst ve alt yan kenarlarına 4 pimli konektörler” ekleyebileceğini bildirdi.

  2022 iPad Pro için miniLED ve LCD seçenekleri

  2022 iPad Pro hakkında söylentiler başladığında her iki cihazın da miniLED ekrana sahip olacağına inanılıyordu. Analistler Ross Young ve Ming-Chi Kuo, Apple’ın daha yüksek üretim maliyetleri nedeniyle daha küçük 11 inç iPad için LCD teknolojisini koruyacağını söylüyor.

  “Apple, bu kategoride bu yılın geri kalanında yalnızca bir ürünle ortaklık kuruyor. Daha önce Apple’ın MiniLED’leri 11 inç iPad Pro’ya da tanıtacağına inanılırken, artık durumun böyle olduğuna inanmıyoruz, en azından bu değil. Kuo Mart ayında şunları söyledi: “Apple’ın MiniLED’lerini daha büyük, daha pahalı ekranları hedeflediği bildirildi.

  Pil ömrünü iyileştirin

  9to5Mac Bazı kullanıcılar Magic Keyboard’un aşırı pil tüketimine neden olduğundan şikayet ettiğinden, Apple’ın daha büyük bir pile sahip yeni bir iPad Pro üzerinde çalıştığını doğrulayabilir.

  Bununla birlikte, Apple her zaman 10 saatlik pil ömrü vaat etse de, bu, bu iPad’in daha zorlu görevleri daha uzun süre veya en azından Magic Keyboard ve Apple Pencil’a bağlı olarak daha uzun süre idare edebileceği anlamına gelir.

  M2 çipi iPad Pro 2022’ye geliyor

  m 2

  Apple, iPad Pro’ya M1 çipini ekleyerek herkesi şaşırttıktan sonra, şirketin bu işlemcinin yükseltilmiş bir sürümünü yakında çıkacak olan iPad Pro 2022’ye eklemesi muhtemel. Doğal olarak bu iPad, M2 çipini içerecek.

  9to5Mac Kaynaklar, bu yeni iPad’in bu yeni işlemciye sahip olacağını doğruluyor. M2 çipli ilk parti zaten hazır ve daha fazlası gelecek.

  İçerdiği

  Bunlar, 2022 iPad Pro’da görmeyi beklediğimiz dört özellik. Bloomberg’e göre, şu an itibariyle bu tabletin söylentilere göre Ekim etkinliğinde piyasaya sürülebileceği görülüyor. Ek olarak, Logitech’in web sitesi yeni bir iPad Pro’nun “yakında çıkacağını” söyleyerek en son söylentileri doğrulayabilir.

  Bu ürün, kullanıcıların iPadOS 16 ile gelen Stage Manager, Reference Mode ve daha fazlası gibi tüm özelliklerden yararlanabilmesi için önemli olacaktır.

  Yaklaşan bu iPad için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın.

  İlgili:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun