More

  2 kat daha hızlı oynatmanıza izin veren YouTube test hareketi

  Oynatma hızını artırmak, günümüzde çoğu YouTube içeriğinde, özellikle de podcast’lerde yaygın bir uygulamadır ve Google, yeni bir hareketle 2x video oluşturmayı kolaylaştırmaktadır.

  Şu anda, mobil cihazlarda, oynatma hızının ayarlanması, kontrolleri getirmek için video penceresine dokunmayı ve sağ üst köşedeki ayarlar dişlisine dokunmayı gerektirir. En alttaki listeyi bulduktan sonra hızınızı ayarlayın. Genel olarak konuşursak, dört adım/dokunma işlemidir.

  YouTube şimdi “2x izlemek için uzun basın” özelliğini test ediyor. Oynatma hızını otomatik olarak 2 kata kadar artırmak için video izlerken oynatıcının herhangi bir yerine uzun basabilirsiniz.

  Pencerenin üst kısmında “2x hızında çalıştır” mesajı alacaksınız. Web’de, farenizi/izleme dörtgeninizi açık bırakmak videoyu duraklatır. Mobil cihazlarda daha doğal bir hareketle Android ve iOS’ta parmağınızı kaldırdığınızda video oynamaya devam eder.

  Bu özellik şu anda YouTube Premium abonelerine 13 Ağustos’a kadar test edilmek üzere sunulmaktadır (eğer yenilenmediyse). Buradan etkinleştirebilirsiniz. YouTube, “yanlışlıkla yapılan tıklamaların videoyu duraklatmaması, atlamaması veya çökmemesi” için bir ekran kilidini de test ediyor. Bir seferde yalnızca bir yeteneği test edebilirsiniz.

  YouTube’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba