More

  14 inçlik iPad Pro’nun karşı konulamaz olması muhtemel

  Apple’ın Stage Manager’dan tam olarak yararlanmak için daha büyük iPad’leri ciddi olarak düşündüğüne dair iddiaya girdikten yalnızca birkaç gün sonra, yeni bir 14 inç iPad Pro’nun üzerinde çalışıldığına dair raporlar aldık.

  Aklımda 15 inç daha çok olurdu ama 14.1 inçlik model ilk kez piyasaya çıksaydı, eminim ki karşı koyamazdım…

  Apple ürünlerinde ve özelliklerinde o kadar yaygın ki, insanlar fikirleri çılgınca görerek reddediyor – ta ki bir Cupertino şirketi onları ürettiği ana kadar.

  Doğrudan “komik” 500 dolarlık iPhone’umdaki durum buydu ve aynı zamanda durum buydu bazılarımız için 12,9 inçlik modelden daha büyük bir iPad önerin. Birçok insan bunu görüyor <أكبر حجم لجهاز iPad حاليًا> Bir sonraki cihaz gelene kadar bir tabletin olabileceği kadar büyük.

  İlk bölüm olan 12.9 inç iPad Pro İzlenimlerim’de büyük ekranı sevmemin nedenlerini özetliyorum.

  Video bu boyutta gerçekten harika ve hoparlörler inanılmaz derecede güçlü. Dergiler, portre modunda tam boyutlu bir sayfaya bakıyormuşsunuz gibi hissettirir. E-kitaplar, ekranda çok daha fazla metin görmenizi sağlar, böylece sayfa çevirmeyi azaltır. Web siteleri için, sayfa genişliği sıkışık olmadığı ve aynı anda daha fazlasını görebildiğiniz için dikey moda geçiyorum. Pek oyuncu değilim, ancak XPlane’i yeni çalıştırdım ve oyunlar da bu boyuttaki ekranda bariz bir şekilde çok daha sürükleyici.

  Bazıları, daha büyük herhangi bir şeyin artık taşınabilir olmadığını iddia ediyor. 16 inç MacBook Pro’m hala taşınabilir – ancak birçok iPad zaten evden asla çıkmaz.

  14 inçlik iPad büyük olasılıkla beni kazanacak

  Hala 15 inç’in daha büyük iPad için mükemmel boyut olacağını düşünürken, 12,9 inç ile 14,1 inç arasındaki farkın düğmeye basmam için yeterli olacağından şüpheleniyorum. O zamana kadar mevcut iPad’im beş yaşında olacak ve yüksek yükseltme fiyatının daha az acı verici olacağını düşünüyorum.

  Şimdi pahalı bir yükseltmeye direnmeyi hedeflediğimi daha önce söylemiştim.

  Stage Manager cazibesinden kaçınmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım ve daha sonra daha büyük bir iPad’e yükseltme yapmaya devam edeceğim.

  Hepiniz başaracağıma inanmadınız, ama şimdi daha büyük bir iPad’in gelecek yıl çıkacağına inanmak için iyi bir neden var ve kendimi beklemeye ikna edebileceğime eminim.

  Rapor, başka birinin şimdi M1 iPad’e geçmeyi yeniden düşünmesine neden oldu mu? 14 inçlik iPad’e sadık kalacak mısınız? yoksa daha büyük bir model mi? Yorumlarda bize bildirin.

  Sunum: Tailosive Tech

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here