More

  14 inç ve 16 inç MacBook Pro, 2020’nin 4. çeyreğinde seri üretime girecek

  Güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre, M2 işlemcili yeni 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’lar 2022’nin dördüncü çeyreğinde seri üretime başlayacak. Cupertino şirketinin yeni nesil üst düzey MacBook’larını bu sonbaharda hazırlayacağına dair söylentilerle Kuo’nun bu konuda bazı düşünceleri var.

  On duyu twitterAnalist şunları yazdı:

  Yeni işlemcilere sahip yeni MacBook Pro 14 ve 16, 2020’nin 4. çeyreğinde seri üretime girecek. TSMC’nin 3nm’nin 1H23’ten itibaren gelire katkıda bulunacağına dair rehberliği göz önüne alındığında, 14 ve 16 MacBook Pro modellerinin işlemcileri 5nm gelişmiş düğüm modunda olmaya devam edebilir.

  Geçen ay BloombergMark Gurman, M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro’nun halihazırda çalışmalarda olduğunu bildiriyor. Apple bu cihazı yeni bir tasarım, daha fazla bağlantı noktası, bir MagSafe şarj cihazı, daha iyi bir ekran ve geliştirilmiş bir web kamerası ile yenilediği için genel tasarım ve donanım özelliklerinin “kabaca aynı kalacağını” söyledi.

  Bir Bloomberg muhabiri, yeni 14 inç ve 16 inç modellerin geçen yılki M1 Pro ve M1 Max yongalarının yinelemeleri olan yeni yonga setleri (M2 Pro ve M2 Max işlemciler) almasının beklendiğini söyledi.

  Gürman, M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro’dan neler beklenebileceği konusunda önemli bir bilgi veriyor:

  Standart M2’de olduğu gibi, grafik tarafında olmak için çok fazla odaklanmaya bakın.

  Gazeteci 3nm çip teknolojisinden bahsetmezken, 9to5Mac Geçenlerde TSMC’nin bu teknoloji ile yeni nesil işlemcileri geliştirmeye başlama yolunda olduğunu bildirdim.

  Kuo’nun tweet’iyle, yakında çıkacak olan MacBook Pro’nun M2 Pro ve M2 Max işlemcileri için Apple’ın 5nm gelişmiş düğümü kullanmaya devam edeceği anlaşılıyor; — veya 2023’te başka bir Mac işlemci.

  Kuo’nun analizi farklıdır Tayvan İş Saatleri rapor. Yayın, Apple’ın M2 Pro çipinin 3nm teknolojisine sahip ilk ürün olacağını ve bu yılın ikinci yarısında satışa sunulacağını gösteriyor – Kuo’nun beklediği zaman çizelgesi değil.

  Bu yeni MacBook Pro için heyecanlı mısınız yoksa mevcut nesil M1 Pro ve M1 Max fazlasıyla yeterli mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here