More

  14 inç iPad Pro söylentileri: Bildiğimiz her şey

  Apple’ın 12,9 inç iPad’i ilk kez piyasaya sürmesinden bu yana yaklaşık 8 yıl ve Face ID ve daha fazlasıyla ince çerçeve tasarımına sahip olmasından bu yana beş yıl geçti. iPad Pro için sırada ne var? Yaklaşan sürüm için beklenen en büyük değişikliklerden biri daha büyük bir iPad veya iPad olacak. Söylentilere konu olan Apple iPad Pro 14 inç hakkında bildiğimiz her şey için bizi takip edin.

  14 inç iPad Pro söylentileri

  Apple işe koyulur

  Apple’ın 12,9 inçten büyük iPad fikrini araştıran ilk güvenilir raporu Bloomberg’den geldi Mark Gorman Temmuz 2021’de. O sırada herhangi bir ayrıntı yoktu ancak rapor, Apple’ın işin ilk aşamalarında olduğunu ve daha büyük iPad’in “yolda birkaç yıl olduğunu” söylüyordu.

  Boyut(lar) ve genişlik

  Neredeyse bir yıl sonra, Haziran 2022’de, Ross Genç Daha büyük bir iPad Pro’nun geliştirilmekte olduğunu paylaştık 14.1 inç boyutunda. Ayrıca, mevcut ve önceki iPad Profesyonellerinin sahip olduğu 1-120Hz ProMotion yenileme hızlarının yanı sıra ekran için küçük bir LED arka ışığa sahip olduğunu söyledi.

  Bununla birlikte, bu daha büyük iPad’i 2023 gibi erken bir tarihte görebileceğimize dair tahmini, yılın ikinci yarısına bir aydan kısa bir süre kala gerçekleşmesi pek olası değil.

  Yılın ilerleyen saatlerinde, Ekim 2022’de bir rapor gördük. Ve nerede? Apple’ın da olduğunu tahmin eden bilgilerde 16 inç iPad Pro’da çalışır.

  14 inç iPad Pro ekran söylentileri
  iPad Pro 11 ve 12,9 inç

  M3 Pro çipi, iPadOS 17 ipucu ve daha fazlası?

  Sadece bu yıl Nisan ayının sonunda, birçok söylenti var. Analist 941’den ayrıntılar Uzun vadeli bir sicili olmayan bir Twitter sızıntısı kimdir? Ancak iPhone 14 Pro’nun Dynamic Island lansmanı öncesinde bazı detayları titizlikle paylaştılar.

  Analyst 941’in 14 inç iPad Pro hakkında söyledikleri:

  • 14.1 inç ekran
  • iPadOS 17 Special Edition, daha büyük iPad Pro model(ler)iyle çalışır.
  • 60 Hz’de iki adede kadar 6K ekran için harici ekran desteği
  • M3 Pro çipinin “sinyallerini” kullanma

  “Daha büyük iPad Pro model(ler)inden” bahsedilmesi, The Information’ın 14 inçlik modelin yanı sıra 16 inçlik model raporunu doğrulayabilir. Ancak, Apple’ın daha büyük iki iPad üzerinde çalışıyor olabileceği anlayışıyla bir önlem de olabilir.

  MagSafe özellikli 14 inç iPad Pro?

  Son birkaç yılda duyduğumuz bir başka söylenti de Apple’ın MagSafe’i iPad Pro’ya getirmek istediği yönünde. Ancak 2022’nin başlarında şirketin çabalarında bazı zorluklarla karşılaştığını duyduk.

  Çalışmalardaki daha büyük iPad Pro modellerinde bunun fark edilip edilmeyeceğini bekleyip görmemiz gerekecek.

  14 inç iPad Pro söylentileri sona erdi

  yayın tarihi?

  Analyst 941, Apple’ın iPadOS 17’nin özel bir sürümünün üzerinde çalıştığına inanıyor olsa da bu, Apple’ın bu sonbaharda yazılım geldiğinde daha büyük iPad Pro modellerini piyasaya sürmeye hazır olacağını garanti etmez.

  Mark Gurman, Apple’ın beklediğinden emin 2024’e kadar “iPad Pro için Büyük Güncelleme” için. Bu yılın başlarında ayrıntılı olarak açıkladı ve şunları söyledi: “iPad Pro bu yıl kesinlikle herhangi bir ilgi görmedi. Bunun yerine, iPad Pro’nun önümüzdeki baharda ilk kez tasarım ve OLED ekranlarla tamamlanan büyük bir yenilemesini arayın.”

  Bununla birlikte, The Information’dan Wayne Ma, aksine, 16 inçlik bir iPad Pro’nun gelebileceğini bildirdi. En kısa sürede Q4 2023.

  Apple’ın halihazırda 16 ve 14 inç iPad Pro modelleri üzerinde çalışıyor olması durumunda, bu modellerin farklı zamanlarda piyasaya sürülebileceği de bir başka olasılık.

  Ne düşünüyorsun?

  Daha büyük ekranlara sahip yeni nesil iPad Pro için heyecanlı mısınız? Ne tür iş akışlarınız var veya Apple’ın daha da büyük tabletleriyle ne yapmak istiyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  İlgili:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun