More

  12.9 inç iPad Pro için Harber London deri postacı çantası

  Harper London deri çanta, şirketin doğrudan Apple’ın sahip olduğu demografik pazarda sunulacak lüks çanta serisinin en sonuncusudur…

  Firmanın Slim Laptop Sırt Çantası’nı test ettiğimde Apple, MacBook Pro modelleri için deri bir sırt çantası yapmış olsaydı tam olarak beklediğim şeyin bu olduğunu söylemiştim. Kaba deriye sahiptir, ancak çantalarınız için Apple benzeri fiyatlar ödemeye razıysanız yine de çok çekici bir seçenektir.

  dışarısı

  Dışarıda, deri çanta çok basit. Üst kısım boyunca ve her bir kenarın çevresinde üç inç uzanan bir ağır hizmet jetonu vardır; bu, maksimuma Bir tarafında Harper London logosu ince kabartmalı ve çıkarılabilir kanvas askılı.

  Çanta, her biri sırçalı vegan tabaklanmış deriden yapılmış üç renkte mevcuttur:

  Biri 11 inç iPad Pro ve diğeri 12,9 inç model için tasarlanmış iki boyutta mevcuttur.

  dahili

  İç mekanlarında esneklik sunan çantaları seviyorum ve bu kesinlikle faturaya uyuyor.

  Bir iPad veya benzeri bir cihaz için özel olarak tasarlanmış iki tam genişlikte cep vardır. Birinde çıtçıt kilitli bir tutma kayışı vardır.

  Diğeri dahili bir manyetik kapağa sahiptir.

  Manyetik tokanın kapanması için biraz fazla uzun olsa da, iPad her iki tarafa da sığar, bu nedenle muhtemelen kayış takılıyken yan tarafa sıkıştırmak isteyeceksiniz.

  Çantanın ortasına da koyabilirsiniz, ancak bu pek işe yaramaz çünkü tutma eğiliminde olan kalem halkaları ve benzerleri vardır, bu yüzden onu buraya sokmak biraz zor.

  Diğer stantlar için iyi bir seçim var:

  Telefonumu yukarıdaki tanıtım fotoğrafında kullanılandan daha derin bir cebe koyuyorum ve iPhone 12 Pro Max’imi tamamen sararak onu tamamen koruyor.

  Ayrıca, dönen bir kilit ve mıknatısın biraz garip bir kombinasyonuna sahip olan çıkarılabilir bir anahtarlık da vardır. İşe yarıyor ama kişisel olarak sadece bir mıknatısın işi daha az karmaşıklıkla yapacağını düşünüyorum.

  Kayış, uzunluğu ayarlanabilir bir kanvastır. En sevdiğim huylarımdan biri de askıları çıkarılamayan omuz çantaları çünkü bazen kısa bir çanta olarak, bazen de kolluk gibi koltuk altında taşımak istiyorum. Neyse ki, bu kayış çıkarılabilir, ancak el kayışı yok, yani eğer yaparsanız sadece kolunuzun altında taşıyabilirsiniz.

  Harper London Deri Messenger Çanta: Fiyatlandırma ve Sonuçlar

  Girişte bu çantaların Apple benzeri fiyatlar ödemeye hazır kişiler için olduğunu söyledim. 11 inçlik versiyonun fiyatı 267 dolar, 12.9 inçlik versiyonun fiyatı ise 310 dolar.

  Bunu bir perspektife koymak için, Apple’ın deri iPad kılıfları (mevcut olduğunda) iki boyut için sırasıyla 129 $ ve 159 $ ‘dır. Şirket deri çanta yapmıyor, ama yapsaydı, sanırım benzer fiyatlara tahminde bulunabilirdik.

  Ocak ayında incelediğim sırt çantasıyla kıyasladığımda fiyatları biraz yüksek geldi bana. Bu, çok daha büyük ve çok daha yumuşak derili bir şey için 418 dolardı. Şahsen, bu çantanın 12,9 inçlik bir modelini 250 dolara yakın görmek isterim.

  Bununla birlikte, ne kadar pahalı olursa olsun, kaliteyle ilgili hiçbir sorunum yok – ve aslında beklediğimden çok daha çok yönlü bir çanta buldum. Çok geniş bir beyefendi çantası olur. Klavyeli, kulak üstü kulaklıklı ve karton kapaklı iPad’imi, telefonum ve anahtarlarımla birlikte, yer kalacak şekilde taşıdım. Daha genel amaçlı bir çanta olarak değerlendirip diğer markaların benzer kalitedeki çantalarıyla karşılaştırırsam, fiyatının aşırı olduğunu söyleyemem. Buna değip değmeyeceği her zamanki gibi kişisel bir karar olacaktır.

  Magic Keyboard özellikli iPad Pro için Harber London Deri Messenger Kılıf, 11 inçlik sürüm için 267 ABD doları, 12,9 inçlik sürüm için 310 ABD doları ve dünya çapında ücretsiz gönderimle birlikte. Her iki model de şirketin web sitesinden üç renkte temin edilebilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba